Calendari Copa Kopparberg de Primera i de Segona

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

La segona fase està llesta

Dijous a les 19h de la tarda, a la seu de la Federació Catalana de Rugby, va celebrar-se el sorteig dels calendaris de la segona fase de les dues lligues sènior femení, la Copa Kopparberg de Primera i la de Segona.

Després de la fase regular d’aquestes lligues, es disputaran els playoffs, i qui en surti vencedor es guanyarà el dret de disputar les fases d’ascens a la Divisió d’Honor Femenina.

Així han quedat els calendaris:

Calendari segona fase

Copa Kopparberg

Jornada 1 GEIEG GÒTICS R.C.
DESCANS CRUC
C.R. SANT CUGAT C.N. POBLENOU
17/12/2017 BUC UES
Jornada 2 UES GEIEG
C.N. POBLENOU BUC
CRUC C.R. SANT CUGAT
14/01/2018 GÒTICS R.C. DESCANS
Jornada 3 GEIEG DESCANS
C.R. SANT CUGAT GÒTICS R.C.
BUC CRUC
21/01/2018 UES C.N. POBLENOU
Jornada 4 C.N. POBLENOU GEIEG
CRUC UES
GÒTICS R.C. BUC
28/01/2018 DESCANS C.R. SANT CUGAT
Jornada 5 GEIEG C.R. SANT CUGAT
BUC DESCANS
UES GÒTICS R.C.
11/02/2018 C.N. POBLENOU CRUC
Jornada 6 GEIEG CRUC
GÒTICS R.C. C.N. POBLENOU
DESCANS UES
18/02/2018 C.R. SANT CUGAT BUC
Jornada 7 BUC GEIEG
UES C.R. SANT CUGAT
C.N. POBLENOU DESCANS
25/02/2018 CRUC GÒTICS R.C.

Copa Kopparberg de Segona

Jornada 1 C.E. INEF LLEIDA R.C. HOSPITALET
CEU QUIMIC E.R.
SANTA COLOMA R.C. C.R.C TERRASSA
17/12/2017 R.C. MARTORELL – ANOIA RC SITGES
C.R. TARRAGONA OSONA R.C.
Jornada 2 OSONA R.C. C.E. INEF LLEIDA
RC SITGES C.R. TARRAGONA
C.R.C TERRASSA R.C. MARTORELL – ANOIA
14/01/2018 QUIMIC E.R. SANTA COLOMA R.C.
R.C. HOSPITALET CEU
Jornada 3 C.E. INEF LLEIDA CEU
SANTA COLOMA R.C. R.C. HOSPITALET
R.C. MARTORELL – ANOIA QUIMIC E.R.
21/01/2018 C.R. TARRAGONA C.R.C TERRASSA
OSONA R.C. RC SITGES
Jornada 4 RC SITGES C.E. INEF LLEIDA
C.R.C TERRASSA OSONA R.C.
QUIMIC E.R. C.R. TARRAGONA
04/02/2018 R.C. HOSPITALET R.C. MARTORELL – ANOIA
CEU SANTA COLOMA R.C.
Jornada 5 C.E. INEF LLEIDA SANTA COLOMA R.C.
R.C. MARTORELL – ANOIA CEU
C.R. TARRAGONA R.C. HOSPITALET
11/02/2018 OSONA R.C. QUIMIC E.R.
RC SITGES C.R.C TERRASSA
Jornada 6 C.R.C TERRASSA C.E. INEF LLEIDA
QUIMIC E.R. RC SITGES
R.C. HOSPITALET OSONA R.C.
18/02/2018 CEU C.R. TARRAGONA
SANTA COLOMA R.C. R.C. MARTORELL – ANOIA
Jornada 7 C.E. INEF LLEIDA R.C. MARTORELL – ANOIA
C.R. TARRAGONA SANTA COLOMA R.C.
OSONA R.C. CEU
25/02/2018 RC SITGES R.C. HOSPITALET
C.R.C TERRASSA QUIMIC E.R.
Jornada 8 C.E. INEF LLEIDA QUIMIC E.R.
R.C. HOSPITALET C.R.C TERRASSA
CEU RC SITGES
11/03/2018 SANTA COLOMA R.C. OSONA R.C.
R.C. MARTORELL – ANOIA C.R. TARRAGONA
Jornada 9 C.R. TARRAGONA C.E. INEF LLEIDA
OSONA R.C. R.C. MARTORELL – ANOIA
RC SITGES SANTA COLOMA R.C.
18/03/2018 C.R.C TERRASSA CEU
QUIMIC E.R. R.C. HOSPITALET

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *