Horaris cap de setmana 16 i 17 de desembre

RugbyCat

Fotografia de Coia Escoda

Liga Heineken

Partit Resultat
16 desembre 2017 16:00 Urbieta
Gernika Rugby Taldea  –  Getxo Errugbia
-:-
16 desembre 2017 16:00 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  AMPO Ordizia
-:-
17 desembre 2017 12:00 La Teixonera
FC Barcelona  –  VRAC Quesos Entrepinares
-:-
17 desembre 2017 12:00 San Román
Senor Independiente  –  UE Santboiana
-:-
17 desembre 2017 12:30 La Central
CR Complutense Cisneros  –  Hernani CRE
-:-
17 desembre 2017 12:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  CR La Vila
-:-

Liga Iberdrola

Partit Resultat
16 desembre 2017 16:00 Elviña
CRAT A Coruña  –  CR Complutense Cisneros
-:-
16 desembre 2017 17:30 Hortaleza
XV Hortaleza  –  CR Olímpico de Pozuelo
-:-
17 desembre 2017 12:00 Campo de Rugby de Majadahonda
CR Majadahonda  –  XV Sanse Scrum
-:-
17 desembre 2017 12:00 Fadura
Getxo Errugbia  –  INEF-Hospitalet
-:-

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
16 desembre 2017 16:00 Camp del Riu Túria
CAU València  –  Tecnidex València
-:-
16 desembre 2017 16:00 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  Tatami RC
-:-
16 desembre 2017 16:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  BabarianS XV Calvià
-:-
16 desembre 2017 16:30 La Partideta
Rugby Cullera  –  UE Santboiana B
-:-
16 desembre 2017 17:00 Pinares de Venecia
Fénix RC  –  BUC
-:-
17 desembre 2017 12:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  CR Sant Cugat
-:-

Divisió d’Honor Catalana

Partit Resultat
16 desembre 2017 15:30 El Sitari
CEU  –  Garrotxa Banyoles R
-:-
16 desembre 2017 16:00 El Congost
Manresa RC  –  FC Barcelona Blau
-:-
16 desembre 2017 16:45 Palau Sacosta
GEiEG  –  CR Tarragona
-:-
16 desembre 2017 18:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  CR Sant Cugat B
-:-
17 desembre 2017 12:30 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  INEF Lleida
-:-

Primera Catalana

Partit Resultat
16 desembre 2017 15:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  Sabadell RC
-:-
16 desembre 2017 16:00 Senglars Stadium
Senglars de Torroella  –  RC Martorell
-:-
16 desembre 2017 17:00 Pistes Atletisme de Granollers
CR Spartans Granollers  –  Carboners de Terrassa
-:-
16 desembre 2017 17:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  RC Hospitalet B
-:-
16 desembre 2017 19:00 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  FC Barcelona Grana
-:-
17 desembre 2017 12:30 La Foixarda
BUC B  –  CN Poblenou B
-:

Lliga Kopparberg Primera

Partit Resultat
16 desembre 2017 15:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  Gòtics RC
-:-
16 desembre 2017 17:00 La Foixarda
BUC  –  UE Santboiana
-:-
16 desembre 2017 18:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  CN Poble Nou
-:-

Lliga Kopparberg Segona

Partit Resultat
16 desembre 2017 15:30 La Laboral
CR Tarragona  –  Osona RC
-:-
16 desembre 2017 17:00 El Sitari
CEU  –  Químic ER
-:-
16 desembre 2017 18:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  RC Hospitalet
-:-
16 desembre 2017 18:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  Carboners de Terrassa
-:-
16 desembre 2017 18:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  RC Sitges
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *