Horaris cap de setmana 17 i 18 d’octubre

RugbyCat

Fotografia de CR Tarragona

DIVISIÓ D’HONOR

CRC Pozuelo vs FC Barcelona, dissabte 17 d’octubre a les 16:30h a La Teixonera, Barcelona

Bizkaia Gernika RT vs UE Santboiana, diumenge 18 d’octubre a les 12:00h al Camp d’Urbieta, Gernika

DIVISIÓ D’HONOR “B”

CAU València vs Químic ER, dissabte 17 d’octubre a les 16:30h al Camp del Riu Túria, València

UE Santboiana “B” vs CP Les Abelles, dissabte 17 d’octubre a les 16:30h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

CR Sant Cugat vs RC L’Hospitalet, dissabte 17 d’octubre a les 16:30h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

Tecnidex València vs RC Sitges, dissabte 17 d’octubre a les 17:00h al Quatre Carreres, València

Barcelona Enginyers Rugby vs CR La Vila, dissabte 17 d’octubre a les 18:00h a La Mar Bella, Barcelona

Fénix RC vs BUC, dissabte 17 d’octubre a les 18:30h al Pinares de Venecia, Saragossa

DH CATALANA GRUP A

GEiEG vs FC Barcelona “B”, dissabte 17 d’octubre a les 16:00h al Palau Sacosta, Girona

RC L’Hospitalet “B” vs CR Spartans de Granollers, dissabte 17 d’octubre a les 16:30h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

Manresa RC vs BUC “B”, dissabte 17 d’octubre a les 17:00h al Camp de Rugby del Congost, Manresa

INEF Lleida vs CR Tarragona, diumenge 18 d’octubre a les 12:00h a La Caparrella, Lleida

DH CATALANA GRUP B

Castelldefels RUC vs Banyoles RC, dissabte 17 d’octubre a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

CR Sant Cugat “B” vs Senglars de Torroella RC, dissabte 17 d’octubre a les 18:00h a La Giunardera, Sant Cugat del Vallès

Gòtics RC vs RC Cornellà, diumenge 18 d’octubre a les 12:00h a La Foixarda, Barcelona

RC Sitges “B” vs Barcelona Enginyers Rugby “B”, diumenge 18 d’octubre a les 11:00h a Santa Bàrbara, Sitges

DH CATALANA GRUP C

Navata Alt Empordà RC vs Castelldefels RUC “B”, dissabte 17 d’octubre a les 16:00h a Navata

Osona RC vs Anoia RC, dissabte 17 d’octubre a les 16:00h al Camp de Rugby de Vic

SEL Vilanova i la Geltrú vs CR Alella, diumenge 18 d’octubre a les 12:00h a la Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú

UE Santboiana “C” vs RC Mataró, dissabte 17 d’octubre a les 17:30h a les Pistes d’Atletisme Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

DH CATALANA GRUP D

Químic ER “B” vs FC Barcelona “C”,  dissabte 17 d’octubre a les 15:00h a La Teixonera, Barcelona

Ripollès RC vs Santa Coloma RC, dissabte 17 d’octubre a les 16:00h a Ripoll

Reus Deportiu vs CR Carboners de Terrassa, diumenge 18 d’octubre a les 11:30h al Camp de Rugbi de Reus

Sabadell RC vs RC Mataró “B”, diumenge 18 d’octubre a les 12:00h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

DH CATALANA GRUP E

Barcelona Enginyers Rugby “C” vs Gòtics RC “B”, dissabte 17 d’octubre a les 16:00h a La Mar Bella, Barcelona

BUC “C” vs RC Martorell, dissabte 17 d’octubre a les 17:00h a La Foixarda, Barcelona

RC Badalona vs CEU “B”, dissabte 17 d’octubre a les 18:00h a Badalona

CR Sant Cugat “C” vs CR Carboners de Terrassa “B”, diumenge 18 d’octubre a les 12:30h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

PRIMERA CATALANA FEMENINA

GEiEG vs INEF Barcelona, dissabte 17 d’octubre a les 17:30h al Palau Sacosta, Girona

Gòtics RC vs UE Santboiana, diumenge 18 d’octubre a les 10:30h a La Foixarda, Barcelona

Barcelona Enginyers Rugby vs RC Sitges, diumenge 18 d’octubre a les 11:00h a La Mar Bella, Barcelona

SEGONA CATALANA FEMENINA

Castelldefels RUC vs RC L’Hospitalet, dissabte 17 d’octubre a les 14:00h a Can Vinader, Castelldefels

Martorell/Granollers vs CR Carboners de Terrassa, dissabte 17 d’octubre a les 16:00h al Torrent de Llops, Martorell

BUC vs Manresa RC, dissabte 17 d’octubre a les 18:30h a La Foixarda, Barcelona

CEU vs Reus Deportiu, diumenge 18 d’octubre a les 12:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *