Horaris cap de setmana del 27 i 28 de setembre

RugbyCat

Fotografia de Pere Grau

DIVISIÓ D’HONOR

Gernika Rugby Taldea vs UE Santboiana, diumenge 28 de setembre a les 12:00h a Urbieta Rugby Zelaia, Gernika

FC Barcelona vs CR El Salvador, diumenge 28 de setembre a les 12:30h a la Teixonera, Barcelona

DIVISIÓ D’HONOR “B”

CP Les Abelles vs CR Sant Cugat, dissabte 27 de setembre a les 16:00h al Quatre Carreres, València

Fénix RC vs CAU València, dissabte 27 de setmebre a les 19:30h al Pinares de Venecia, Saragossa

CR La Vila vs RC Sitges, diumenge 28 de setembre a les 12:00h a El Pantano, La Villajoyosa

RC L’Hospitalet vs Barcelona Enginyers Rugby, diumenge 28 de setembre a les 12:00h a la Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP A

Castelldefels RUC vs Químic ER, dissabte 27 de setembre a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

CR Sant Cugat “B” vs RC Martorell, dissabte 27 de setembre a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

CEU vs CR Senglars de Torroella, dissabte 27 de setembre a les 17:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

Santa Coloma RC vs RC Cornellà, diumenge 28 de setembre a les 12:00h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

CR Tarragona vs Gòtics RC, diumenge 28 de setembre a les 12:00h a El Complex Educatiu de Tarragona

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP B

Banyoles RC vs INEF Lleida, dissabte 27 de setembre a les 16:00h al Camp Vell de Banyoles

CR Spartans de Granollers vs SEL Vilanova, dissabte 27 de setembre a les 16:15hh a les Pistes d’Atletisme Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

BUC “B” vs GEiEG, dissabte 27 de setembre a les 16:30h a La Foixarda, Barcelona

FC Barcelona “B” vs Barcelona Enginyers Rugby “B”, dissabte 27 de setembre a les 18:00h a la Teixonera, Barcelona

UE Santboiana “B” vs RC L’Hospitalet “B”, diumenge 28 de setembre a les 12:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *