Horaris de cap de setmana 24 i 25 d’octubre

RugbyCat

Fotografia de HR Foto

DIVISIÓ D’HONOR

UE Santboiana vs VRAC Quesos Entrepinares, diumenge 25 d’octubre a les 12:00h al Badiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

Getxo Artea RT vs FC Barcelona, diumenge 25 d’octubre a les 12:00h a Fadura, Getxo

DIVISIÓ D’HONOR “B”

CP Les Abelles vs CR Sant Cugat, dissabte 24 d’octubre a les 16:00h al Quatre Carreres, València

RC Sitges vs CAU València, dissabte 24 d’octubre a les 16:30h a Santa Bàrbara, Sitges

BUC vs RC L’Hospitalet, dissabte 24 d’octubre a les 17:30h a La Foixarda, Barcelona

Fénix RC vs Tecnidex València RC, dissabte 24 d’octubre a les 18:00h al Pinares de Venecia, Saragossa

Químic ER vs Barcelona Enginyers Rugby, dissabte 24 d’octubre a les 18:30h a La Teixonera, Barcelona

CR La Vila vs UE Santboiana “B”, diumenge 25 d’octubre a les 12:30h a El Pantano, la Villajoyosa

DH CATALANA GRUP A

CR Tarragona vs CR Spartans de Granollers, dissabte 24 d’octubre a les 15:30h al Complex Educatiu de Tarragona

BUC “B” vs Garrotxa RC, dissabte 24 d’octubre a les 19:00h a La Foixarda, Barcelona

FC Barcelona “B” vs INEF Lleida, diumenge 25 d’octubre a les 12:30h a La Teixonera, Barcelona

RC L’Hospitalet “B” vs Manresa RC, diumenge 25 d’octubre a les 11:00h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

DH CATALANA GRUP B

RC Cornellà vs CR Sant Cugat “B”, dissabte 24 d’octubre a les 15:00h a l’Estadi Municipal de Cornellà

Banyoles RC vs Gòtics RC, ssabte 24 d’octubre a les 16:00h al Camp Vell, Banyoles

Barcelona Enginyers Rugby “B” vs CEU,  ssabte 24 d’octubre a les 18:00h a La Mar Bella

Senglars de Torroella RC vs RC Sitges “B”, diumenge 25 d’octubre a les 12:00h al Camp Municipal d’Esports de Torroella de Montgrí

DH CATALANA GRUP C

Anoia RC vs UE Santboiana “C”, dissabte 24 d’octubre a les 16:00h a Igualada

Castelldefels RUC “B” vs CR Alella, dissabte 24 d’octubre a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

Navata Alt Empordà RC vs Osona RC, dissabte 24 d’octubre a les 16:00h a Navata

RC Mataró vs SEL Vilanova, dissabte 24 d’octubre a les 19:00h a Mataró

DH CATALANA GRUP D

CR Carboners de Terrassa vs Santa Coloma RC, dissabte 24 d’octubre a les 16:00h a Can Jofresa, Terrassa

FC Barcelona “C” vs Sabadell RC, dissabte 24 d’octubre a les 16:00h a La Teixonera, Barcelona

RC Mataró “B” vs Reus Deportiu, diumenge 25 d’octubre a les 10:00h a Mataró

Reus Deportiu vs Químic ER “B”, dissabte 24 d’octubre a les 15:30h a Reus

DH CATALANA GRUP E

RC Martorell vs Barcelona Enginyers Rugby “C”, dissabte 24 d’octubre a les 16:00h al Torrent de Llops, Martorell

CR Sant Cugat “C” vs BUC “C”, dissabte 24 d’octubre a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

CR Carboners de Terrassa “B” vs CEU “B”, dissabte 24 d’octubre a les 17:30h a Can Jofresa, Terrassa

Gòtics RC “B” vs RC Badalona, diumenge 25 d’octubre a les 12:00h a La Foixarda, Barcelona

PRIMERA CATALANA FEMENINA

GEiEG vs UE Santboiana, dissabte 24 d’octubre a les 16:00h al Palau Sacosta, Girona

Barcelona Enginyers Rugby vs Gòtics RC, diumenge 25 d’octubre a les 11:00h a La Mar Bella, Barcelona

RC Sitges vs CR Sant Cugat, diumenge 25 d’octubre a les 12:00h a Santa Bàrbara, Sitges

SEGONA CATALANA FEMENINA

BUC vs Martorell/Granollers, dissabte 24 d’octubre a les 16:00h a La Foixarda, Barcelona

CR Carboners de Terrassa vs CEU, dissabte 24 d’octubre a les 19:00h a Can Jofresa, Terrassa

Reus Deportiu/Vilanova vs Castelldefels RUC, diumenge 25 d’octubre a les 12:00h a la Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú

RC L’Hospitalet vs Manresa RC, diumenge 25 d’octubre a les 12:30h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *