Horaris del cap de setmana 1 i 2 de desembre

RugbyCat

Fotografia de Coia Escoda

Campionat Autonòmic

Catalunya S16 vs Navarra S16, dissabte 1 de desembre a les 12h a la Guinardera, Sant Cugat del Vallès

Catalunya S18 vs Navarra S18, dissabte 1 de desembre a les 13.30h a la Guinardera, Sant Cugat del Vallès

Liga Heineken

Partit Resultat
1 desembre 2018 16:30 La Teixonera
Barça Rugby  –  CR Complutense Cisneros
-:-
2 desembre 2018 12:00 San Román
Independiente RC  –  VRAC Quesos Entrepinares
-:-
2 desembre 2018 12:00 Altamira
AMPO Ordizia  –  Hernani CRE
-:-
2 desembre 2018 12:30 San Amaro
Aparejadores de Burgos  –  Gernika Rugby Taldea
-:-
2 desembre 2018 12:30 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  UE Santboiana
-:-
2 desembre 2018 12:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  CR La Vila
-:-

Liga Iberdrola

Partit Resultat
1 desembre 2018 17:00 Campo de Rugby de Majadahonda
CR Majadahonda  –  XV Sanse Scrum
-:-
1 desembre 2018 18:00 La Feixa Llarga
INEF-Hospitalet  –  CRAT A Coruña
-:-
2 desembre 2018 12:00 Hortaleza
XV Hortaleza  –  CR Olímpico de Pozuelo
-:-
2 desembre 2018 14:00 La Central
CR Complutense Cisneros  –  Universitario Rugby Sevilla
-:-

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
1 desembre 2018 16:00 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  Tecnidex València
-:-
1 desembre 2018 16:00 Camp del Riu Túria
Andemen Tatami RC  –  UER Montcada
-:-
1 desembre 2018 16:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  RC Hospitalet
-:-
1 desembre 2018 16:00 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  CN Poble Nou
-:-
1 desembre 2018 17:00 La Foixarda
BUC  –  UE Santboiana B
-:-
1 desembre 2018 17:00 Pinares de Venecia
Bantierra Fénix RC  –  CAU València
-:-

Divisió d’Honor Catalana Vueling

Partit Resultat
1 desembre 2018 15:30 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  Manresa RC
-:-
1 desembre 2018 16:30 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  CR Sant Cugat B
-:-
1 desembre 2018 16:30 El Sitari
CEU  –  CR Spartans Granollers
-:-
1 desembre 2018 19:30 La Teixonera
Barça Rugby Blau  –  CR Tarragona
-:-
2 desembre 2018 10:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  Garrotxa Banyoles R
-:-
2 desembre 2018 12:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  Químic ER
-:-

Divisió d’Honor Catalana Femenina

Partit Resultat
1 desembre 2018 15:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  Lleida-Quebrantahuesos
-:-
1 desembre 2018 18:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  BUC
-:-
2 desembre 2018 12:00 La Foixarda
Gòtics RC  –  GEiEG
-:-
2 desembre 2018 12:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  UE Santboiana
-:-

Masculí Prèvia Grup D

1 desembre 2018 16:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  INEF Barcelona
0 – 0
2 desembre 2018 12:00 Aeroclub
Rugby Navata Matcarrelage  –  Gòtics RC B
0 – 0

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *