Horaris del cap de setmana 10 i 11 de febrer

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois 

Liga Iberdrola

Partit Resultat
10 febrer 2018 16:00 Elviña
CRAT A Coruña  –  INEF-Hospitalet
-:-
10 febrer 2018 16:00 Valle de las Cañas
CR Olímpico de Pozuelo  –  XV Sanse Scrum
-:-
11 febrer 2018 10:00 Hortaleza
XV Hortaleza  –  CR Complutense Cisneros
-:-
11 febrer 2018 12:00 Fadura
Getxo Errugbia  –  CR Majadahonda
-:-

Divisió d’Honor “B”

10 febrer 2018 17:00 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  Fénix RC
0 – 0
10 febrer 2018 17:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  CP Les Abelles
0 – 0

 

10 febrer 2018 17:00 La Foixarda
BUC  –  Tecnidex València
-:-

Divisió d’Honor Catalana

Partit Resultat
10 febrer 2018 15:00 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  CEU
-:-
10 febrer 2018 15:00 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  CR Tarragona
-:-
10 febrer 2018 16:00 Camp Vell
Garrotxa Banyoles R  –  Manresa RC
-:-
10 febrer 2018 17:00 La Teixonera
FC Barcelona Blau  –  GEiEG
-:-
10 febrer 2018 18:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  Químic ER
-:-

Primera Catalana

Partit Resultat
10 febrer 2018 15:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  RC Badalona
-:-
10 febrer 2018 16:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  Senglars de Torroella
-:-
10 febrer 2018 16:00 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  CR Spartans Granollers
-:-
10 febrer 2018 18:30 La Teixonera
FC Barcelona Grana  –  Castelldefels RUC
-:-
10 febrer 2018 19:30 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  BUC B
-:-
11 febrer 2018 11:30 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  RC Hospitalet B
-:-

Segona Catalana

Partit Resultat
10 febrer 2018 16:30 Santa Bàrbara
RC Sitges B  –  Gòtics RC B
-:-
11 febrer 2018 13:00 La Foixarda
BUC C  –  Químic B
-:-
3 març 2018 16:00 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  INEF Barcelona
-:-
3 març 2018 17:30 El Sitari
CEU B  –  Reus RC
-:-

Tercera Catalana

Partit Resultat
10 febrer 2018 15:30 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  Manresa RC B
-:-
10 febrer 2018 17:30 Sínia Batadet
SEL Vilanova  –  Anoia RC
-:-
11 febrer 2018 10:00 Les Oliveres
CR Alella  –  Begues RC
-:-
11 febrer 2018 12:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  Rugby Navata
-:-

Lliga Kopparberg – Primera

Partit Resultat
10 febrer 2018 15:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  CR Sant Cugat
-:-
10 febrer 2018 18:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  Castelldefels RUC
-:-
11 febrer 2018 11:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  UE Santboiana
-:-

Lliga Kopparberg – Segona

Partit Resultat
10 febrer 2018 13:30 Torrent de Llops
Martorell – Anoia  –  CEU
-:-
10 febrer 2018 15:30 La Laboral
CR Tarragona  –  RC Hospitalet
-:-
10 febrer 2018 17:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  Santa Coloma RC
-:-
11 febrer 2018 12:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  Químic ER
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *