Horaris del cap de setmana 10 i 11 de novembre

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

Liga Heineken

Partit Resultat
10 novembre 2018 16:00 Urbieta
Gernika Rugby Taldea  –  VRAC Quesos Entrepinares
-:-
11 novembre 2018 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  Aparejadores de Burgos
-:-
11 novembre 2018 12:00 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  Hernani CRE
-:-
11 novembre 2018 12:00 Altamira
AMPO Ordizia  –  CR Complutense Cisneros
-:-
11 novembre 2018 12:00 San Román
Independiente RC  –  CR La Vila
-:-
11 novembre 2018 12:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  Barça Rugby
-:-

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
10 novembre 2018 12:30 Pinares de Venecia
Bantierra Fénix RC  –  BabarianS XV Calvià
-:-
10 novembre 2018 16:30 Camp del Riu Túria
Andemen Tatami RC  –  CAU València
-:-
10 novembre 2018 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  CP Les Abelles
-:-
10 novembre 2018 17:00 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  UER Montcada
-:-
10 novembre 2018 17:00 La Foixarda
BUC  –  RC Hospitalet
-:-
10 novembre 2018 18:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  CN Poble Nou
-:-

Prèvia DHC Grup A

Partit Resultat
10 novembre 2018 14:00 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  CN Poblenou B
-:-
10 novembre 2018 16:30 El Sitari
CEU  –  CR Spartans Granollers
-:-
11 novembre 2018 12:00 Senglars Stadium
Senglars de Torroella  –  FC Barcelona Grana
-:-

Prèvia DHC Grup B

Partit Resultat
10 novembre 2018 16:00 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  FC Barcelona Blau
-:-
10 novembre 2018 17:45 La Teixonera
Químic ER  –  RC Mataró
-:-
11 novembre 2018 11:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  Manresa RC
-:-

Prèvia DHC Grup C

Partit Resultat
10 novembre 2018 15:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  Gòtics RC
-:-
10 novembre 2018 16:00 Camp Vell
Garrotxa Banyoles R  –  Quebrantahuesos RC
-:-
10 novembre 2018 16:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  Castelldefels RUC
-:-

Prèvia Masculí Grup D

Partit Resultat
10 novembre 2018 16:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana C  –  CR Alella
0 – 0
10 novembre 2018 16:00 Sínia Batadet
SEL Vilanova  –  Rugbi La Tordera
21 – 0
10 novembre 2018 17:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  INEF Barcelona
0 – 0
11 novembre 2018 12:00 Aeroclub
Rugby Navata Matcarrelage  –  Gòtics RC B
0 – 0

Prèvia Masculí Grup E

 

Partit Resultat
10 novembre 2018 16:00 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  Carboners de Terrassa B
-:-
10 novembre 2018 17:45 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  Begues RC
-:-
10 novembre 2018 18:00 Camp Vell
Garrotxa-Banyoles B  –  RC Cornellà
-:-
10 novembre 2018 18:30 La Foixarda
BUC B  –  Químic B
-:-

Prèvia Masculí Grup F

Partit Resultat
10 novembre 2018 16:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  Anoia RC
-:-
10 novembre 2018 18:00 Camp de Rugby de Cornellà
Cocodrils RC  –  CEU B
-:-
11 novembre 2018 13:00 La Pastoreta
Reus RC  –  CN Poble Nou C
-:-

Divisió d’Honor Catalana Femenina

Partit Resultat
10 novembre 2018 14:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  UE Santboiana
-:-
10 novembre 2018 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  GEiEG
-:-
10 novembre 2018 17:30 La Caparrella
Lleida-Quebrantahuesos  –  BUC
-:-
10 novembre 2018 20:00 La Foixarda
Gòtics RC  –  CN Poble Nou
-:-

Prèvia Femení Grup A

Partit Resultat
10 novembre 2018 15:30 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  Químic ER
-:-
10 novembre 2018 16:00 La Teixonera
AVRFCB  –  CR Tarragona
-:-
11 novembre 2018 12:30 Andorra
VPC Andorra  –  Martorell – Anoia
-:-

Prèvia Femení Grup B

Partit Resultat
10 novembre 2018 16:00 La Feixa Llarga
Hospitalet-INEF  –  CEU
-:-
10 novembre 2018 17:00 La Roureda
Sabadell RC  –  COR SANGRAN
-:-
11 novembre 2018 12:00 Vic
Catalunya Central  –  Shamrock RC
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *