Horaris del cap de setmana 13 i 14 d’octubre

RugbyCat

Fotografia de Coia Escoda

DHC Vueling Prèvia Grup A

Partit Resultat
13 octubre 2018 16:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  CR Tarragona
-:-
13 octubre 2018 16:30 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  Senglars de Torroella
-:-
13 octubre 2018 16:30 Pistes Atletisme
CR Spartans Granollers  –  FC Barcelona Grana
-:-

DHC Vueling Prèvia Grup B

Partit Resultat
13 octubre 2018 17:30 La Teixonera
Químic ER  –  CR Sant Cugat B
-:-
13 octubre 2018 19:15 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  RC Badalona
-:-
14 octubre 2018 17:30 El Congost
Manresa RC  –  FC Barcelona Blau
-:-

DHC Vueling Prèvia Grup C

Partit Resultat
13 octubre 2018 16:00 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  Garrotxa Banyoles R
-:-
13 octubre 2018 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  Quebrantahuesos RC
-:-
13 octubre 2018 18:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  Sabadell RC
-:-

Masculí Fase Prèvia Grup D

Partit Resultat
13 octubre 2018 16:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  SEL Vilanova
-:-
13 octubre 2018 17:00 La Foixarda
Gòtics RC B  –  Rugbi La Tordera
-:-
14 octubre 2018 12:00 Camp de Rugby de Navata
Rugby Navata Matcarrelage  –  UE Santboiana C
-:-
14 octubre 2018 13:30 La Foixarda
INEF Barcelona  –  CR Alella
-:-

Masculí Fase Prèvia Grup E

Partit Resultat
13 octubre 2018 16:00 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  BUC B
-:-
13 octubre 2018 16:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B  –  RC Cornellà
-:-
13 octubre 2018 16:30 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  Garrotxa-Banyoles B
-:-
13 octubre 2018 18:00 Camp de Rugbi de Begues
Begues RC  –  Químic B
-:-

Masculí Fase Prèvia Grup F

Partit Resultat
13 octubre 2018 16:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  Reus RC
-:-
13 octubre 2018 18:00 Camp de Rugby de Cornellà
Cocodrils RC  –  RC Sitges B
-:-
13 octubre 2018 18:30 El Sitari
CEU B  –  CN Poble Nou C
-:-

Divisió d’Honor Catalana Femenina

Partit Resultat
13 octubre 2018 15:30 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  Lleida-Quebrantahuesos
-:-
13 octubre 2018 17:00
UE Santboiana  –  GEiEG
-:-
13 octubre 2018 18:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  BUC
-:-
14 octubre 2018 12:00 La Foixarda
Gòtics RC  –  Castelldefels RUC
-:-

Femení Fase Prèvia Grup A

Partit Resultat
13 octubre 2018 19:00 Estadi Municipal Andorra
VPC Andorra  –  RC Sitges
-:-
14 octubre 2018 16:00
CR Tarragona  –  Químic ER
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *