Horaris del cap de setmana 14 i 15 d’octubre

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

Lliga Iberdrola

Partit Resultat
14 octubre 2017 17:30 Feixa Llarga
INEF-Hospitalet  –  CRAT A Coruña
-:-
14 octubre 2017 17:30 Dehesa Boyal
XV Sanse Scrum  –  CR Olímpico de Pozuelo
-:-
15 octubre 2017 12:00 Hortaleza
XV Hortaleza  –  CR Complutense Cisneros
-:-
15 octubre 2017 15:30 Campo de Rugby de Majadahonda
CR Majadahonda  –  Getxo Errugbia
-:-

Fase prèvia DHC Grup A

Partit Resultat
14 octubre 2017 16:00 El Sitari
CEU  –  RC Martorell
-:-
14 octubre 2017 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  Sabadell RC
-:-
14 octubre 2017 18:30 La Teixonera
FC Barcelona Grana  –  INEF Lleida
-:-
15 octubre 2017 12:00 Camp Municipal
Senglars de Torroella  –  CR Sant Cugat B
-:-
15 octubre 2017 17:00 El Congost
Manresa RC  –  CR Tarragona
-:-

Fase prèvia DHC Grup B

Partit Resultat
14 octubre 2017 16:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  CN Poblenou B
-:-
14 octubre 2017 16:45 La Teixonera
FC Barcelona Blau  –  GEiEG
-:-
14 octubre 2017 17:00 Pistes Atletisme
CR Spartans Granollers  –  BUC B
-:-
14 octubre 2017 18:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  Garrotxa Banyoles R
-:-
15 octubre 2017
RC Sitges  –  Químic ER
-:-

Lliga Catalana Grup C

Partit Resultat
14 octubre 2017 15:30 Les Comes
Anoia RC  –  Gòtics RC B
-:-
15 octubre 2017 12:00 La Foixarda
BUC C  –  RC Mataró
-:-
15 octubre 2017 13:00 Camp de la Pastoreta
Reus RC  –  Carboners de Terrassa B
-:-

Lliga Catalana Grup D

Partit Resultat
15 octubre 2017 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  RC Badalona
-:-
15 octubre 2017 12:00 Camp de Rugby de Navata
Rugby Navata  –  Ripollès RC
-:-
15 octubre 2017 13:30 La Foixarda
INEF Barcelona  –  SEL Vilanova
-:-

Lliga Catalana Grup E

Partit Resultat
14 octubre 2017 14:00 Santa Bàrbara
RC Sitges B  –  Carboners de Terrassa
-:-
14 octubre 2017 19:00 Camp de Rugbi de Begues
Begues RC  –  Químic B
-:-
15 octubre 2017 10:00 Camp Municipal Esports Alella
CR Alella  –  RC Cornellà
-:-

Lliga Kopparberg Grup A

Partit Resultat
14 octubre 2017 14:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  GEiEG
-:-
15 octubre 2017 12:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  CEU
-:-

Lliga Kopparberg Grup B

Partit Resultat
14 octubre 2017 16:00 Torrent de Llops
Martorell-Anoia  –  Carboners de Terrassa
-:-
15 octubre 2017 12:00 El Sitari
CN Poble Nou  –  CR Tarragona
-:-
15 octubre 2017 12:30 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  Químic ER
-:-

Lliga Kopparberg Grup C

Partit Resultat
14 octubre 2017 19:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  Gòtics RC
-:-
11 novembre 2017 La Foixarda
BUC  –  Santa Coloma RC
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *