Horaris del cap de setmana 16 i 17 de febrer

RugbyCat

Fotografia de PHOTOSCRUM

Liga Heineken

Partit Resultat
17 febrer 2019 San Amaro
Aparejadores de Burgos  –  VRAC Quesos Entrepinares
-:-
17 febrer 2019 12:00 Landare Toki
Hernani CRE  –  UE Santboiana
-:-
17 febrer 2019 12:00 El Pantano
CR La Vila  –  Gernika Rugby Taldea
-:-
17 febrer 2019 12:00 La Teixonera
Barça Rugby  –  Independiente RC
-:-
17 febrer 2019 12:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  AMPO Ordizia
-:-
17 febrer 2019 13:30 La Central
CR Complutense Cisneros  –  Sanitas Alcobendas
-:-

Divisió d’Honor “B”

16 febrer 2019 16:00 La Pelosa
UER Montcada  –  CR Sant Cugat
0 – 0

Divisió d’Honor Catalana Vueling

Partit Resultat
16 febrer 2019 15:00 La Teixonera
Químic ER  –  CR Spartans Granollers
-:-
16 febrer 2019 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  CR Tarragona
-:-
16 febrer 2019 16:30 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  Manresa RC
-:-
16 febrer 2019 18:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  Barça Rugby Blau
-:-
16 febrer 2019 19:00 Camp Vell
Garrotxa Banyoles R  –  INEF Lleida
-:-
17 febrer 2019 16:00 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  CEU
-:-

Primera Catalana

Partit Resultat
16 febrer 2019 15:00 La Cortada
Quebrantahuesos RC  –  BUC B
-:-
16 febrer 2019 16:00 La Roureda
Sabadell RC  –  Carboners de Terrassa
-:-
16 febrer 2019 17:00 La Foixarda
Gòtics RC B  –  RC Mataró
-:-
16 febrer 2019 17:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  Osona RC
-:-
16 febrer 2019 18:00 Camp de Rugby de Cornellà
Cocodrils RC  –  RC Badalona
-:-
17 febrer 2019 12:30 Senglars Stadium
Senglars de Torroella  –  Barça Rugby Grana
-:-

Segona Catalana

Partit Resultat
16 febrer 2019 16:00 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  RC Hospitalet B
-:-
16 febrer 2019 16:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  CEU B
-:-
16 febrer 2019 16:45 La Teixonera
Químic B  –  SEL Vilanova
-:-
16 febrer 2019 18:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana C  –  RC Martorell
-:-
16 febrer 2019 18:30 Camp ed Rugbi de Begues
Begues RC  –  RC Sitges B
-:-
17 febrer 2019 13:00 La Pastoreta
Reus RC  –  INEF Barcelona
-:-

Tercera Catalana

Partit Resultat
16 febrer 2019 16:00 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  Rugbi La Tordera
-:-
17 febrer 2019 11:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B  –  Anoia Esparreguera
-:-
17 febrer 2019 19:00 La Mar Bella
CN Poble Nou C  –  RC Alt Empordà
-:-

Divisió d’Honor Catalana Femenina

Partit Resultat
16 febrer 2019 16:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  CN Poble Nou
-:-
16 febrer 2019 17:00 La Cortada
Lleida-Quebrantahuesos  –  Castelldefels RUC
-:-
17 febrer 2019 12:00 La Foixarda
BUC  –  CR Sant Cugat
-:-
17 febrer 2019 12:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  Gòtics RC
-:-

Primera Catalana Femenina

Partit Resultat
16 febrer 2019 16:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet-INEF BCN  –  VPC Andorra
-:-
17 febrer 2019 12:00 Vic
Catalunya Central  –  CEU
-:-
17 febrer 2019 15:30 Les Comes
Terrassa Martorell Anoia  –  RC Sitges
-:-

Segona Catalana Femenina

Partit Resultat
17 febrer 2019 11:00 Les Oliveres
COR SANGRAN  –  Shamrock RC
-:-
17 febrer 2019 12:00 Alella
Químic ER  –  Sabadell RC
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *