Horaris del cap de setmana 16 i 17 de març

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

Sis Nacions “B”

Alemanya vs Espanya, diumenge  a les 13h a Colònia, Alemanya (en directe per Teledeporte)

Fase ascens Liga Iberdrola

BUC vs AVIA Eibar RT, diumenge a les 12h a La Foixarda, Barcelona

CR Sant Cugat vs XV Rugby Murcia, diumenge a les 12h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

Primera Catalana Femenina – Final

CEU vs VPC Andorra XV, dissabte a les 15h al Sitari, Barcelona

Liga Heineken

17 març 2019 12:00 Urbieta
Gernika Rugby Taldea  –  CR Complutense Cisneros
0 – 0

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
16 març 2019 16:00 Camp del Riu Túria
CAU València  –  Bantierra Fénix RC
0 – 0
16 març 2019 16:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  BabarianS XV Calvià
0 – 0
16 març 2019 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  BUC
0 – 0
17 març 2019 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  CP Les Abelles
0 – 76
17 març 2019 12:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  CR Sant Cugat
0 – 0
17 març 2019 12:30 La Pelosa
UER Montcada  –  Andemen Tatami RC
0 – 0

Divisió d’Honor Catalana Vueling

Partit Resultat
16 març 2019 16:00 El Congost
Manresa RC  –  Gòtics RC
-:-
16 març 2019 16:00 Sant Roc
Garrotxa Banyoles R  –  Castelldefels RUC
-:-
16 març 2019 16:00 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  Químic ER
-:-
16 març 2019 16:30 La Laboral
CR Tarragona  –  CEU
-:-
16 març 2019 16:30 Les Moreres
CR Spartans Granollers  –  RC Sitges
-:-
16 març 2019 17:00 La Teixonera
Barça Rugby Blau  –  INEF Lleida
-:-

Primera Catalana

Partit Resultat
16 març 2019 16:00 Vic
Osona RC  –  Barça Rugby Grana
-:-
16 març 2019 18:00 Camp de Rugby de Cornellà
Cocodrils RC  –  Sabadell RC
-:-
16 març 2019 18:30 La Foixarda
Gòtics RC B  –  BUC B
-:-
16 març 2019 19:30 Camí del Mig
RC Mataró  –  CN Poblenou B
-:-
17 març 2019 11:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  Senglars de Torroella
-:-
17 març 2019 12:00 Paco Àguila
RC Badalona  –  Quebrantahuesos RC
-:-

Segona Catalana

Partit Resultat
16 març 2019 16:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  GEiEG
0 – 0
16 març 2019 16:30 Santa Bàrbara
RC Sitges B  –  RC Cornellà
0 – 0
16 març 2019 19:00 Camp ed Rugbi de Begues
Begues RC  –  UE Santboiana C
0 – 0
17 març 2019 La Pastoreta
Reus RC  –  RC Hospitalet B
28 – 0
17 març 2019 10:00 La Foixarda
INEF Barcelona  –  Químic B
0 – 0
17 març 2019 11:00 Sínia Batadet
SEL Vilanova  –  CEU B
0 – 0

Tercera Catalana

16 març 2019 18:00 La Mar Bella
CN Poble Nou C  –  Anoia Esparreguera
0 – 0

Segona Catalana Femenina

Partit Resultat
16 març 2019 17:00 Begues
Sabadell RC  –  Shamrock RC
-:-
16 març 2019 18:45 La Teixonera
Químic ER  –  AVRFCB
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *