Horaris del cap de setmana 17 i 18 de març

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois

Semifinals Lliga Koppaerberg – Primera

CN Poble Nou vs BUC, dissabte 10h a la Foixarda (Barcelona)

GEiEG vs Castelldefels RUC, dissabte 12h a la Foixarda (Barcelona)

Liga Iberdrola

Partit Resultat
17 març 2018 14:30 Fadura
Getxo Errugbia  –  CR Olímpico de Pozuelo
-:-
17 març 2018 16:00 La Central
CR Complutense Cisneros  –  XV Sanse Scrum
-:-
18 març 2018 12:00 Campo de Rugby de Majadahonda
CR Majadahonda  –  INEF-Hospitalet
-:-
18 març 2018 13:00 Hortaleza
XV Hortaleza  –  CRAT A Coruña
-:-

Divisió d’Honor “B”

17 març 2018 17:00 Camp del Riu Túria
CAU València  –  Tatami RC
0 – 0
17 març 2018 17:00 Pinares de Venecia
Fénix RC  –  CR Sant Cugat
0 – 0
18 març 2018 12:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  UE Santboiana B
0 – 0

Divisió d’Honor Catalana Vueling

Partit Resultat
17 març 2018 15:30 El Congost
Manresa RC  –  CR Sant Cugat B
-:-
17 març 2018 15:45 La Teixonera
Químic ER  –  GEiEG
-:-
17 març 2018 17:30 La Teixonera
FC Barcelona Blau  –  INEF Lleida
-:-
17 març 2018 18:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  Garrotxa Banyoles R
-:-
18 març 2018 12:00 El Sitari
CEU  –  CR Tarragona
-:-

Primera Catalana

Partit Resultat
17 març 2018 16:30 Pistes Atletisme de Granollers
CR Spartans Granollers  –  Castelldefels RUC
-:-
17 març 2018 17:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  CN Poblenou B
-:-
17 març 2018 17:00 La Foixarda
BUC B  –  RC Badalona
-:-
17 març 2018 18:00 La Roureda
Sabadell RC  –  Senglars de Torroella
-:-
17 març 2018 19:15 La Teixonera
FC Barcelona Grana  –  Carboners de Terrassa
-:-
17 març 2018 19:30 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  RC Hospitalet B
-:-

Tercera Catalana

Partit Resultat
17 març 2018 17:00 El Congost
Manresa RC B  –  Santa Coloma RC
-:-
17 març 2018 18:00 Camp de Rugbi de Begues
Begues RC  –  Rugby Navata
-:-
17 març 2018 20:00 Les Comes
Anoia RC  –  Carboners de Terrassa B
-:-
18 març 2018 11:00 Sínia Batadet
SEL Vilanova  –  Ripollès RC
-:-

Lliga Kopparberg – Segona

Partit Resultat
17 març 2018 14:00 La Teixonera
Químic ER  –  RC Hospitalet
-:-
18 març 2018 11:00 La Laboral
CR Tarragona  –  INEF Lleida
-:-
18 març 2018 12:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  Martorell – Anoia
-:-
18 març 2018 12:30 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  CEU
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *