Horaris del cap de setmana 17 i 18 de novembre

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois

Campionat Autonòmic

Catalunya S16 vs Balears S16, dissabte a les 12h a Son Caliu (Calvià)

Catalunya S18 vs Balears S18, dissabte a les 14h a Son Caliu (Calvià)

Divisió d’Honor “B”

17 novembre 2018 16:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  UE Santboiana B
0 – 0

 

17 novembre 2018 16:00 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  BUC
0 – 0

Prèvia DHC Grup A

Partit Resultat
17 novembre 2018 15:45 La Laboral
CR Tarragona  –  Senglars de Torroella
-:-
17 novembre 2018 16:30 Pistes Atletisme
CR Spartans Granollers  –  RC Sitges
-:-
17 novembre 2018 18:30 La Teixonera
FC Barcelona Grana  –  CEU
-:-

Prèvia DHC Grup B

Partit Resultat
17 novembre 2018 16:00 El Congost
Manresa RC  –  Químic ER
-:-
17 novembre 2018 16:45 La Teixonera
FC Barcelona Blau  –  Carboners de Terrassa
-:-
18 novembre 2018 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  CR Sant Cugat B
-:-

Prèvia DHC Grup C

Partit Resultat
17 novembre 2018 15:30 La Cortada
Quebrantahuesos RC  –  INEF Lleida
-:-
17 novembre 2018 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  Osona RC
-:-
17 novembre 2018 18:00 La Roureda
Sabadell RC  –  Garrotxa Banyoles R
-:-

Prèvia Masculí Grup D

Partit Resultat
17 novembre 2018 16:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana C  –  INEF Barcelona
-:-
17 novembre 2018 17:00 La Foixarda
Gòtics RC B  –  GEiEG
-:-
17 novembre 2018 18:30 Tordera
Rugbi La Tordera  –  Rugby Navata Matcarrelage
-:-
18 novembre 2018 10:00 Camp Municipal Esports Alella
CR Alella  –  SEL Vilanova
-:

Prèvia Masculí Grup E

Partit Resultat
17 novembre 2018 15:00 La Teixonera
Químic B  –  RC Hospitalet B
-:-
17 novembre 2018 16:00 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  BUC B
-:-
17 novembre 2018 19:00 Camp de Rugbi de Begues
Begues RC  –  Ripollès RC
-:-
18 novembre 2018 11:30 Sant Roc
Garrotxa-Banyoles B  –  Carboners de Terrassa B
-:-

Prèvia Masculí Grup F

Partit Resultat
17 novembre 2018 15:00 La Pastoreta
Reus RC  –  CEU B
-:-
17 novembre 2018 15:30 Les Comes
Anoia RC  –  Cocodrils RC
-:-
17 novembre 2018 16:00 La Mar Bella
CN Poble Nou C  –  RC Sitges B
-:-

Divisió d’Honor Catalana Femenina

Partit Resultat
17 novembre 2018 18:00 La Cortada
Lleida-Quebrantahuesos  –  CN Poble Nou
-:-
17 novembre 2018 18:30 La Foixarda
BUC  –  Castelldefels RUC
-:-
18 novembre 2018 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  Gòtics RC
-:-
18 novembre 2018 12:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  CR Sant Cugat
-:-

Prèvia Femení Grup A

Partit Resultat
17 novembre 2018 15:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  RC Sitges
-:-
18 novembre 2018 12:00 La Teixonera
Químic ER  –  AVRFCB
-:-
18 novembre 2018 15:00 La Laboral
CR Tarragona  –  VPC Andorra
-:-

Prèvia Femení Grup B

Partit Resultat
17 novembre 2018 15:00 El Sitari
CEU  –  Catalunya Central
-:-
17 novembre 2018 16:00 La Roureda
Sabadell RC  –  Shamrock RC
-:-
18 novembre 2018 12:00 Font Verda
COR SANGRAN  –  Hospitalet-INEF
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *