Horaris del cap de setmana 2 i 3 de desembre

RugbyCat

Fotografia de Xiulet Final

Liga Heineken

Partit Resultat
2 desembre 2017 16:00 La Central
CR Complutense Cisneros  –  VRAC Quesos Entrepinares
-:-
3 desembre 2017 12:00 El Pantano
CR La Vila  –  Senor Independiente
-:-
3 desembre 2017 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  Gernika Rugby Taldea
-:-
3 desembre 2017 12:00 Altamira
AMPO Ordizia  –  Hernani CRE
-:-
3 desembre 2017 12:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  Sanitas Alcobendas
-:-
3 desembre 2017 12:30 Fadura
Getxo Errugbia  –  FC Barcelona
-:-

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
2 desembre 2017 16:00 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  Rugby Cullera
-:-
2 desembre 2017 16:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  CP Les Abelles
-:-
2 desembre 2017 16:00 Camp del Riu Túria
Tatami RC  –  CAU València
-:-
2 desembre 2017 16:00 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  BUC
-:-
2 desembre 2017 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  RC Hospitalet
-:-
2 desembre 2017 17:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  Fénix RC
-:-

Prèvia DHC Grup A

Partit Resultat
2 desembre 2017 15:30 La Laboral
CR Tarragona  –  CEU
-:-
2 desembre 2017 16:00 El Congost
Manresa RC  –  Castelldefels RUC
-:-
2 desembre 2017 16:30 La Teixonera
FC Barcelona Grana  –  Senglars de Torroella
-:-
2 desembre 2017 18:00 La Roureda
Sabadell RC  –  RC Martorell
-:-
3 desembre 2017 12:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  CR Sant Cugat B
-:-

Prèvia DHC Grup B

Partit Resultat
2 desembre 2017 16:30 Sant Roc
Garrotxa Banyoles R  –  RC Sitges
-:-
2 desembre 2017 17:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  BUC B
-:-
2 desembre 2017 18:00 La Teixonera
FC Barcelona Blau  –  CR Spartans Granollers
-:-
2 desembre 2017 18:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  Químic ER
-:-
2 desembre 2017 18:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  RC Hospitalet B
-:-

Lliga Catalana Grup C

Partit Resultat
2 desembre 2017 15:30 Les Comes
Anoia RC  –  Reus RC
-:-
2 desembre 2017 17:00 La Foixarda
BUC C  –  Carboners de Terrassa B
-:-

Lliga Catalana Grup D

Partit Resultat
2 desembre 2017 16:00 El Sitari
CEU B  –  Ripollès RC
-:-
3 desembre 2017 12:00 Camp de Rugby de Navata
Rugby Navata  –  Osona RC
-:-
3 desembre 2017 13:30 La Foixarda
INEF Barcelona  –  RC Badalona
-:-

Lliga Catalana Grup E

Partit Resultat
2 desembre 2017 18:00 Camp de Rugbi de Begues
Begues RC  –  Carboners de Terrassa
-:-
3 desembre 2017 12:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  Químic B
-:-
3 desembre 2017 12:30 Santa Bàrbara
RC Sitges B  –  CR Alella Raudovan
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *