Horaris del cap de setmana 20 i 21 de gener

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois 

Liga Heineken

Partit Resultat
20 gener 2018 16:00 Fadura
Getxo Errugbia  –  SilverStorm El Salvador
-:-
20 gener 2018 17:15 La Central
CR Complutense Cisneros  –  Senor Independiente
-:-
21 gener 2018 11:30 La Teixonera
FC Barcelona  –  Gernika Rugby Taldea
-:-
21 gener 2018 12:00 El Pantano
CR La Vila  –  Hernani CRE
-:-
21 gener 2018 12:00 Altamira
AMPO Ordizia  –  UE Santboiana
-:-
21 gener 2018 12:30 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares  –  Sanitas Alcobendas
-:-

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
7 gener 2018 13:00 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  CAU València
-:-
20 gener 2018 16:00 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  Rugby Cullera
-:-
20 gener 2018 16:00 Camp del Riu Túria
Tatami RC  –  UE Santboiana B
-:-
20 gener 2018 17:00 Pinares de Venecia
Fénix RC  –  RC Hospitalet
-:-
20 gener 2018 17:00 La Foixarda
BUC  –  CP Les Abelles
-:-
20 gener 2018 17:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  CN Poble Nou
-:-

Divisió d’Honor Catalana

Partit Resultat
20 gener 2018 15:00 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  FC Barcelona Blau
-:-
20 gener 2018 16:00 El Congost
Manresa RC  –  Gòtics RC
-:-
20 gener 2018 16:00 El Sitari
CEU  –  CR Sant Cugat B
-:-
20 gener 2018 16:30 Palau Sacosta
GEiEG  –  Garrotxa Banyoles R
-:-
21 gener 2018 18:00 La Teixonera
Químic ER  –  INEF Lleida
-:-

Primera Catalana

Partit Resultat
20 gener 2018 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  CN Poblenou B
-:-
20 gener 2018 16:00 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  RC Martorell
-:-
20 gener 2018 17:00 Pistes Atletisme de Granollers
CR Spartans Granollers  –  FC Barcelona Grana
-:-
20 gener 2018 18:30 La Foixarda
BUC B  –  Sabadell RC
-:-
21 gener 2018 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  Carboners de Terrassa
-:-
21 gener 2018 12:30 Senglars Stadium
Senglars de Torroella  –  RC Mataró
-:-

Segona Catalana

Partit Resultat
20 gener 2018 16:00 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  Gòtics RC B
-:-
20 gener 2018 17:30 El Sitari
CEU B  –  RC Sitges B
-:-
21 gener 2018 11:00 La Foixarda
BUC C  –  Reus RC
-:-
21 gener 2018 14:00 La Foixarda
INEF Barcelona  –  Químic B
-:-

Tercera Catalana

Partit Resultat
20 gener 2018 16:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B  –  Manresa RC B
-:-
20 gener 2018 16:00 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  Rugby Navata
-:-
20 gener 2018 20:00 Camp Municipal Esports Alella
CR Alella  –  SEL Vilanova
-:-
21 gener 2018 10:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  Anoia RC
-:-

Lliga Kopparberg -Primera

Partit Resultat
20 gener 2018 16:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  Gòtics RC
-:-
20 gener 2018 18:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  CN Poble Nou
-:-
21 gener 2018 12:30 La Foixarda
BUC  –  Castelldefels RUC
-:-

Lliga Kopparberg – Segona

Partit Resultat
20 gener 2018 15:30 La Caparrella
CR Tarragona  –  Carboners de Terrassa
-:-
20 gener 2018 17:30 La Caparrella
INEF Lleida  –  CEU
-:-
20 gener 2018 20:00 Torrent de Llops
Martorell – Anoia  –  Químic ER
-:-
21 gener 2018 12:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  RC Hospitalet
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *