Horaris del cap de setmana 21 i 22 d’octubre

RugbyCat

Fotografia de SuT RCM FOTOGRAFIA

Campionat Autonòmic de Seleccions femení

Catalunya vs Castella i Lleó, dissabte 21 a les 13h a la Mar Bella, Barcelona

Liga Heineken

Partit Resultat
21 octubre 2017 16:30 La Teixonera
FC Barcelona  –  Sanitas Alcobendas
-:-
22 octubre 2017 12:00 Landare Toki
Hernani CRE  –  Gernika Rugby Taldea
-:-
22 octubre 2017 12:00 Fadura
Getxo Errugbia  –  UE Santboiana
-:-
22 octubre 2017 12:00 El Pantano
CR La Vila  –  AMPO Ordizia
-:-
22 octubre 2017 12:30 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares  –  Senor Independiente
-:-
22 octubre 2017 12:30 La Central
CR Complutense Cisneros  –  SilverStorm El Salvador
-:-

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
21 octubre 2017 16:00 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  Tatami RC
-:-
21 octubre 2017 17:00 Camp del Riu Túria
CAU València  –  RC Hospitalet
-:-
21 octubre 2017 17:00 La Foixarda
BUC  –  Rugby Cullera
-:-
21 octubre 2017 17:00 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  CN Poble Nou
-:-
21 octubre 2017 17:30 Pinares de Venecia
Fénix RC  –  CP Les Abelles
-:-
22 octubre 2017 12:30 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  UE Santboiana B
-:-

Prèvia DHC Grup A

Partit Resultat
21 octubre 2017 16:00 La Laboral
CR Tarragona  –  Senglars de Torroella
-:-
21 octubre 2017 17:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  Castelldefels RUC
-:-
21 octubre 2017 18:00 La Roureda
Sabadell RC  –  FC Barcelona Grana
-:-
22 octubre 2017 10:30 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  CEU
-:-
22 octubre 2017 12:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  Manresa RC
-:-

Prèvia DHC Grup B

Partit Resultat
21 octubre 2017 16:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  Gòtics RC
-:-
21 octubre 2017 16:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  FC Barcelona Blau
-:-
21 octubre 2017 16:30 Sant Roc
Garrotxa Banyoles R  –  Químic ER
-:-
21 octubre 2017 18:30 La Teixonera
Químic ER  –  RC Hospitalet B
-:-
21 octubre 2017 18:30 La Foixarda
BUC B  –  RC Sitges
-:-

Lliga Catalana Grup C

Partit Resultat
21 octubre 2017 19:00 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  Anoia RC
-:-
22 octubre 2017 12:00 La Foixarda
Gòtics RC B  –  Reus RC
-:-

Lliga Catalana Grup D

Partit Resultat
21 octubre 2017 16:00 El Sitari
CEU B  –  INEF Barcelona
-:-
21 octubre 2017 18:00 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  Osona RC
-:-
22 octubre 2017 11:00 Sínia Batadet
SEL Vilanova  –  Rugby Navata
-:-

Lliga Catalana Grup E

Partit Resultat
21 octubre 2017 16:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  CR Alella
-:-
21 octubre 2017 20:00 La Teixonera
Químic B  –  RC Cornellà
-:-
22 octubre 2017 12:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  RC Sitges B
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *