Horaris del cap de setmana 23 i 24 de març

RugbyCat

Fotografia de Jordi Elias

Liga Iberdrola – Final

CRAT A Corunya vs INEF-Hospitalet, diumenge 11h a Las Terrazas, Madrid (en directe per Teledeporte)

Fase ascens Liga Iberdrola

BUC vs Muralla RC, diumenge 12h a La Foixarda, Barcelona

CR Sant Cugat vs Ingenieros Industriales, diumenge 12h a La Foixarda, Barcelona

Tercera Catalana – Semifinals

CN Poble Nou “C” vs CR Alella, dissabte 18h a La Mar Bella, Barcelona

RC Alt Empordà vs CR Carboners de Terrassa “B”, diumenge 11h a Empúriabrava

Liga Heineken

Partit Resultat
23 març 2019 16:00 La Central
CR Complutense Cisneros  –  AMPO Ordizia
-:-
23 març 2019 17:00 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares  –  Gernika Rugby Taldea
-:-
24 març 2019 12:00 Landare Toki
Hernani CRE  –  Sanitas Alcobendas
-:-
24 març 2019 12:00 El Pantano
CR La Vila  –  Independiente RC
-:-
24 març 2019 12:00 La Teixonera
Barça Rugby  –  SilverStorm El Salvador
-:-
24 març 2019 12:45 San Amaro
Aparejadores de Burgos  –  UE Santboiana
-:-

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
23 març 2019 14:00 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  CAU València
-:-
23 març 2019 16:00 Camp del Riu Túria
Andemen Tatami RC  –  UE Santboiana B
-:-
23 març 2019 16:30 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  UER Montcada
-:-
23 març 2019 17:00 La Foixarda
BUC  –  Tecnidex València
-:-
23 març 2019 17:00 Pinares de Venecia
Bantierra Fénix RC  –  RC Hospitalet
-:-
24 març 2019 12:45 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  CN Poble Nou
-:-

Primera Catalana

Partit Resultat
23 març 2019 16:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  Cocodrils RC
-:-
23 març 2019 17:00 La Roureda
Sabadell RC  –  Gòtics RC B
-:-
23 març 2019 17:00 La Cortada
Quebrantahuesos RC  –  RC Mataró
-:-
23 març 2019 18:30 La Foixarda
BUC B  –  Osona RC
-:-
23 març 2019 19:00 La Teixonera
Barça Rugby Grana  –  Carboners de Terrassa
-:-
24 març 2019 12:00 Senglars Stadium
Senglars de Torroella  –  RC Badalona
-:-

Segona Catalana

Partit Resultat
23 març 2019 13:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  RC Sitges B
-:-
23 març 2019 15:30 La Teixonera
Químic B  –  Begues RC
-:-
23 març 2019 16:00 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  INEF Barcelona
-:-
23 març 2019 16:00 El Sitari
CEU B  –  RC Martorell
-:-
23 març 2019 16:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  SEL Vilanova
-:-
23 març 2019 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana C  –  Reus RC
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *