Horaris del cap de setmana 24 i 25 de novembre

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois 

Liga Heineken

Partit Resultat
24 novembre 2018 12:00 El Pantano
CR La Vila  –  AMPO Ordizia
-:-
24 novembre 2018 16:00 Landare Toki
Hernani CRE  –  Independiente RC
-:-
25 novembre 2018 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  Gernika Rugby Taldea
-:-
25 novembre 2018 12:00 San Amaro
Aparejadores de Burgos  –  Barça Rugby
-:-
25 novembre 2018 12:15 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares  –  Sanitas Alcobendas
-:-
25 novembre 2018 12:30 La Central
CR Complutense Cisneros  –  SilverStorm El Salvador
-:-

Liga Iberdrola

Partit Resultat
24 novembre 2018 13:00 Dehesa Boyal
XV Sanse Scrum  –  INEF-Hospitalet
-:-
25 novembre 2018 12:00 Valle de las Cañas
CR Olímpico de Pozuelo  –  CR Majadahonda
-:-
25 novembre 2018 12:00 Elviña
CRAT A Coruña  –  CR Complutense Cisneros
-:-
25 novembre 2018 12:30 La Cartuja
Universitario Rugby Sevilla  –  XV Hortaleza
-:-

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
24 novembre 2018 16:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  Andemen Tatami RC
-:-
24 novembre 2018 16:00 Camp del Riu Túria
CAU València  –  CR Sant Cugat
-:-
24 novembre 2018 16:00 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  BabarianS XV Calvià
-:-
24 novembre 2018 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  Tecnidex València
-:-
24 novembre 2018 17:00 La Pelosa
UER Montcada  –  BUC
-:-
24 novembre 2018 17:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  Bantierra Fénix RC
-:-

Masculí Prèvia Grup D

Partit Resultat
24 novembre 2018 15:00 Sínia Batadet
SEL Vilanova  –  UE Santboiana C
-:-
24 novembre 2018 16:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  Rugbi La Tordera
-:-
25 novembre 2018 12:00 Empúriabrava
Rugby Navata Matcarrelage  –  CR Alella
-:-
25 novembre 2018 12:00 La Foixarda
INEF Barcelona  –  Gòtics RC B
-:-

Masculí Prèvia Grup E

Partit Resultat
24 novembre 2018 16:00 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  Químic B
-:-
24 novembre 2018 17:00 La Foixarda
BUC B  –  Garrotxa-Banyoles B
-:-
24 novembre 2018 17:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B  –  Begues RC
-:-
24 novembre 2018 17:45 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  RC Cornellà
-:-

Masculí Prèvia Grup F

Partit Resultat
24 novembre 2018 15:30 Santa Bàrbara
RC Sitges B  –  Reus RC
-:-
24 novembre 2018 16:00 El Sitari
CEU B  –  Anoia RC
-:-
24 novembre 2018 18:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  CN Poble Nou C
-:-

Femení Prèvia Grup A

Partit Resultat
24 novembre 2018 15:30 Les Comes
Martorell – Anoia  –  CR Tarragona
-:-
24 novembre 2018 16:00 La Teixonera
AVRFCB  –  Carboners de Terrassa
-:-
24 novembre 2018 17:30 Andorra la Vella
VPC Andorra  –  Químic ER
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *