Horaris del cap de setmana 25 i 26 de novembre

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois 

Divisió d’Honor

Partit Resultat
25 novembre 2017 16:00 Urbieta
Gernika Rugby Taldea  –  SilverStorm El Salvador
-:-
26 novembre 2017 12:00 San Román
Senor Independiente  –  Sanitas Alcobendas
-:-
26 novembre 2017 12:00 Landare Toki
Hernani CRE  –  UE Santboiana
-:-
26 novembre 2017 12:00 La Teixonera
FC Barcelona  –  AMPO Ordizia
-:-
26 novembre 2017 12:30 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares  –  Getxo Errugbia
-:-
26 novembre 2017 12:30 El Pantano
CR La Vila  –  CR Complutense Cisneros
-:-

Divisió d’Honor “B”

PartitResultat25 novembre 2017 15:00 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  Tecnidex València-:-25 novembre 2017 17:00 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  Rugby Cullera-:-25 novembre 2017 17:00 Camp del Riu Túria
CAU València  –  UE Santboiana B-:-25 novembre 2017 17:00 Pinares de Venecia
Fénix RC  –  Tatami RC-:-26 novembre 2017 12:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  CN Poble Nou-:-26 novembre 2017 12:00 La Foixarda
BUC  –  CR Sant Cugat-:-

Fase Prèvia DHC Grup A

Partit Resultat
25 novembre 2017 16:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  INEF Lleida
-:-
25 novembre 2017 16:00 El Sitari
CEU  –  Manresa RC
-:-
25 novembre 2017 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  FC Barcelona Grana
-:-
26 novembre 2017 12:00 Camp Municipal
Senglars de Torroella  –  Sabadell RC
-:-
26 novembre 2017 12:00 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  CR Tarragona
-:-

Fase Prèvia DHC Grup B

Partit Resultat
25 novembre 2017 15:00 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  Gòtics RC
-:-
25 novembre 2017 16:30 La Feixa Llarga
RC Hospitalet B  –  FC Barcelona Blau
-:-
25 novembre 2017 17:00 Pistes Atletisme
CR Spartans Granollers  –  CN Poblenou B
-:-
25 novembre 2017 17:00 La Teixonera
Químic ER  –  GEiEG
-:-
26 novembre 2017 13:30 La Foixarda
BUC B  –  Garrotxa Banyoles R
-:-

Lliga Catalana Grup C

Partit Resultat
25 novembre 2017 18:30 La Foixarda
Gòtics RC B  –  RC Mataró
-:-
26 novembre 2017 12:00 La Pastoreta
Reus RC  –  BUC C
-:-

Lliga Catalana Grup D

Partit Resultat
25 novembre 2017 15:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  INEF Barcelona
-:-
25 novembre 2017 16:00 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  SEL Vilanova
-:-
26 novembre 2017 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  CEU B
-:-

Lliga Catalana Grup E

Partit Resultat
25 novembre 2017 16:00 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  Begues RC
0 – 0
25 novembre 2017 18:30 La Teixonera
Químic B  –  RC Sitges B
0 – 0
26 novembre 2017 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  Santa Coloma RC
28 – 0

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *