Horaris del cap de setmana 26 i 27 de gener

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois

Liga Heineken

Partit Resultat
27 gener 2019 12:00 El Pantano
CR La Vila  –  VRAC Quesos Entrepinares
-:-
27 gener 2019 12:00 La Central
CR Complutense Cisneros  –  UE Santboiana
-:-
27 gener 2019 12:00 La Teixonera
Barça Rugby  –  Gernika Rugby Taldea
-:-
27 gener 2019 12:00 Altamira
AMPO Ordizia  –  Independiente RC
-:-
27 gener 2019 12:30 San Amaro
Aparejadores de Burgos  –  Hernani CRE
-:-
27 gener 2019 12:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  Sanitas Alcobendas
-:-

Liga Iberdrola

Partit Resultat
26 gener 2019 16:00 La Central
CR Complutense Cisneros  –  CR Majadahonda
-:-
26 gener 2019 16:00 La Cartuja
Universitario Rugby Sevilla  –  CRAT A Coruña
-:-
27 gener 2019 12:00 Valle de las Cañas
CR Olímpico de Pozuelo  –  INEF-Hospitalet
-:-
27 gener 2019 12:00 Hortaleza
XV Hortaleza  –  XV Sanse Scrum
-:-

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
26 gener 2019 16:00 La Pelosa
UER Montcada  –  RC Hospitalet
-:-
26 gener 2019 16:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  CP Les Abelles
-:-
26 gener 2019 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  CAU València
-:-
26 gener 2019 17:00 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  CN Poble Nou
-:-
26 gener 2019 17:00 La Foixarda
BUC  –  BabarianS XV Calvià
-:-
26 gener 2019 17:00 Camp del Riu Túria
Andemen Tatami RC  –  Bantierra Fénix RC
-:-

Divisió d’Honor Catalana Vueling

Partit Resultat
26 gener 2019 15:00 Camp Vell
Garrotxa Banyoles R  –  CR Spartans Granollers
-:-
26 gener 2019 15:00 La Teixonera
Químic ER  –  Barça Rugby Blau
-:-
26 gener 2019 16:00 El Congost
Manresa RC  –  INEF Lleida
-:-
26 gener 2019 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  CEU
-:-
26 gener 2019 18:00 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  CR Tarragona
-:-
26 gener 2019 18:45 La Foixarda
Gòtics RC  –  RC Sitges
-:-

Primera Catalana

Partit Resultat
26 gener 2019 16:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  Barça Rugby Grana
-:-
26 gener 2019 16:00 La Cortada
Quebrantahuesos RC  –  Senglars de Torroella
-:-
26 gener 2019 18:00 Camp de Rugby de Cornellà
Cocodrils RC  –  Osona RC
-:-
26 gener 2019 18:00 La Roureda
Sabadell RC  –  BUC B
-:-
27 gener 2019 12:00 La Foixarda
Gòtics RC B  –  RC Badalona
-:-
27 gener 2019 14:00 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  Carboners de Terrassa
-:-

Segona Catalana

Partit Resultat
26 gener 2019 16:00 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  GEiEG
-:-
26 gener 2019 17:00 Camp ed Rugbi de Begues
Begues RC  –  SEL Vilanova
-:-
26 gener 2019 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana C  –  RC Hospitalet B
-:-
26 gener 2019 17:00 La Teixonera
Químic B  –  CEU B
-:-
27 gener 2019 13:00 La Pastoreta
Reus RC  –  RC Sitges B
-:-
27 gener 2019 13:30 La Foixarda
INEF Barcelona  –  RC Martorell
-:-

Tercera Catalana

Partit Resultat
26 gener 2019 16:00 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  Carboners de Terrassa B
-:-
27 gener 2019 11:00 Camp Municipal Esports Alella
CR Alella  –  Rugbi La Tordera
-:-

Divisió d’Honor Catalana Femenina

Partit Resultat
26 gener 2019 18:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  Gòtics RC
0 – 0
26 gener 2019 19:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  CR Sant Cugat
0 – 0
27 gener 2019 10:30 La Foixarda
BUC  –  Lleida-Quebrantahuesos
28 – 0
27 gener 2019 12:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  Castelldefels RUC
0 – 0

Primera Catalana Femenina

Partit Resultat
26 gener 2019 15:30 La Laboral
CR Tarragona  –  VPC Andorra
-:-
26 gener 2019 16:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet-INEF BCN  –  Terrassa Martorell Anoia
-:-
27 gener 2019 12:00 Vic
Catalunya Central  –  RC Sitges
-:-

Segona Catalana Femenina

Partit Resultat
26 gener 2019 16:00 La Roureda
Sabadell RC  –  AVRFCB
-:-
26 gener 2019 19:00 La Teixonera
Químic ER  –  COR SANGRAN
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *