Horaris del cap de setmana 27 i 28 d’octubre

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois

Liga Heineken

Partit Resultat
28 octubre 2018 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  Hernani CRE
-:-
28 octubre 2018 12:00 Urbieta
Gernika Rugby Taldea  –  CR La Vila
-:-
28 octubre 2018 12:00 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  CR Complutense Cisneros
-:-
28 octubre 2018 12:00 San Román
Independiente RC  –  Barça Rugby
-:-
28 octubre 2018 12:30 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares  –  Aparejadores de Burgos
-:-
28 octubre 2018 12:30 Altamira
AMPO Ordizia  –  SilverStorm El Salvador
-:-

Liga Iberdrola

Partit Resultat
28 octubre 2018 12:00 La Feixa Llarga
INEF-Hospitalet  –  CR Majadahonda
-:-
28 octubre 2018 12:00 Hortaleza
XV Hortaleza  –  CRAT A Coruña
-:-
28 octubre 2018 13:30 Valle de las Cañas
CR Olímpico de Pozuelo  –  Universitario Rugby Sevilla
-:-
28 octubre 2018 14:30 La Central
CR Complutense Cisneros  –  XV Sanse Scrum
-:-

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
27 octubre 2018 12:00 Camp del Riu Túria
Andemen Tatami RC  –  BabarianS XV Calvià
-:-
27 octubre 2018 17:00 La Pelosa
UER Montcada  –  CP Les Abelles
-:-
27 octubre 2018 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  RC Hospitalet
-:-
27 octubre 2018 17:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  Bantierra Fénix RC
-:-
27 octubre 2018 18:00 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  CAU València
-:-
27 octubre 2018 18:30 La Foixarda
BUC  –  CN Poble Nou
-:-

Fase Prèvia DHC Grup A

Fase Prèvia DHC Grup B

Partit Resultat
27 octubre 2018 16:30 El Congost
Manresa RC  –  CR Sant Cugat B
-:-
27 octubre 2018 17:30 La Teixonera
FC Barcelona Blau  –  RC Badalona
-:-
27 octubre 2018 20:15 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  Carboners de Terrassa
-:-

Fase Prèvia DHC Grup C

Partit Resultat
27 octubre 2018 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  Garrotxa Banyoles R
-:-
27 octubre 2018 16:00 La Cortada
Quebrantahuesos RC  –  Sabadell RC
-:-
27 octubre 2018 17:00 La Foixarda
Gòtics RC  –  INEF Lleida
-:-

Fase Prèvia Masculí Grup D

Partit Resultat
27 octubre 2018 16:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  UE Santboiana C
-:-
27 octubre 2018 18:30 Tordera
Rugbi La Tordera  –  CR Alella
-:-
28 octubre 2018 10:30 La Foixarda
Gòtics RC B  –  SEL Vilanova
-:-
28 octubre 2018 13:30 La Foixarda
INEF Barcelona  –  Rugby Navata Matcarrelage
-:-

Fase Prèvia Masculí Grup E

Fase Prèvia Masculí Grup F

Partit Resultat
27 octubre 2018 16:00 El Sitari
CEU B  –  RC Martorell
-:-
27 octubre 2018 18:00 Camp de Rugby de Cornellà
Cocodrils RC  –  Reus RC
-:-
28 octubre 2018 12:30 Les Comes
Anoia RC  –  RC Sitges B
-:-

Divisió d’Honor Catalana Femenina

Partit Resultat
27 octubre 2018 18:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  CR Sant Cugat
-:-
27 octubre 2018 18:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  Castelldefels RUC
-:-
28 octubre 2018 12:00 La Foixarda
Gòtics RC  –  Lleida-Quebrantahuesos
-:-
28 octubre 2018 12:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  BUC
-:-

Fase Prèvia Femení Grup A

Partit Resultat
27 octubre 2018 20:00 Torrent de Llops
Martorell – Anoia  –  AVRFCB
-:-
28 octubre 2018 12:00 La Teixonera
Químic ER  –  Carboners de Terrassa
-:-
28 octubre 2018 16:00 La Laboral
CR Tarragona  –  RC Sitges
-:-

Fase Prèvia Femení Grup B

Partit Resultat
27 octubre 2018 15:00 Vic
Catalunya Central  –  Hospitalet-INEF
-:-
27 octubre 2018 17:30 El Sitari
CEU  –  Sabadell RC
-:-
28 octubre 2018 10:00 Les Oliveres
COR SANGRAN  –  Shamrock RC
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *