Horaris del cap de setmana 29 i 30 de setembre

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

Liga Heineken

Partit Resultat
29 setembre 2018 13:00 La Central
CR Complutense Cisneros  –  VRAC Quesos Entrepinares
-:-
29 setembre 2018 16:00 Altamira
AMPO Ordizia  –  Sanitas Alcobendas
-:-
30 setembre 2018 12:00 El Pantano
CR La Vila  –  Hernani CRE
-:-
30 setembre 2018 12:15 San Amaro
Aparejadores de Burgos  –  Independiente RC
-:-
30 setembre 2018 12:30 La Teixonera
Barça Rugby  –  UE Santboiana
-:-
30 setembre 2018 12:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  Gernika Rugby Taldea
-:-

Liga Iberdrola

Partit Resultat
29 setembre 2018 16:00 Campo de Rugby de Majadahonda
CR Majadahonda  –  Universitario Rugby Sevilla
-:-
30 setembre 2018 12:00 La Feixa Llarga
INEF-Hospitalet  –  XV Hortaleza
-:-
30 setembre 2018 12:00 Dehesa Boyal
XV Sanse Scrum  –  CRAT A Coruña
-:-
30 setembre 2018 12:30 La Central
CR Complutense Cisneros  –  CR Olímpico de Pozuelo
-:-

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
29 setembre 2018 16:00 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  Andemen Tatami RC
-:-
29 setembre 2018 16:00 Camp del Riu Túria
CAU València  –  RC Hospitalet
-:-
29 setembre 2018 16:00 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  UER Montcada
-:-
29 setembre 2018 16:00 Son Caliu
BabarianS XV Calvià  –  UE Santboiana B
-:-
29 setembre 2018 16:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  BUC
-:-
29 setembre 2018 17:00 Pinares de Venecia
Bantierra Fénix RC  –  Tecnidex València
-:-

Fase Prèvia DHC Grup A

Partit Resultat
29 setembre 2018 12:00 La Mar Bella
CN Poblenou B  –  CR Spartans Granollers
-:-
29 setembre 2018 16:00 El Sitari
CEU  –  CR Tarragona
-:-
30 setembre 2018 16:30 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  FC Barcelona Grana
-:-

Fase Prèvia DHC Grup B

Partit Resultat
29 setembre 2018 18:00 La Teixonera
Químic ER  –  FC Barcelona Blau
-:-
29 setembre 2018 19:15 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  Manresa RC
-:-
30 setembre 2018 12:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  RC Badalona
-:-

Fase Prèvia DHC Grup C

Partit Resultat
29 setembre 2018 17:00 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  Quebrantahuesos RC
-:-
29 setembre 2018 18:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  Castelldefels RUC
-:-
30 setembre 2018 12:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  Sabadell RC
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *