Horaris del cap de setmana 3 i 4 de març

RugbyCat

Fotografia d’Ángel Colina 

Liga Heineken

Partit Resultat
4 març 2018 12:00 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  Gernika Rugby Taldea
-:-
4 març 2018 12:00 San Román
Senor Independiente  –  Hernani CRE
-:-
4 març 2018 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  VRAC Quesos Entrepinares
-:-
4 març 2018 12:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  FC Barcelona
-:-
4 març 2018 13:00 Fadura
Getxo Errugbia  –  CR La Vila
-:-
4 març 2018 17:00 Altamira
AMPO Ordizia  –  CR Complutense Cisneros
-:-

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
3 març 2018 16:00 Camp del Riu Túria
Tatami RC  –  Fénix RC
-:-
3 març 2018 16:00 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  BabarianS XV Calvià
-:-
3 març 2018 16:30 La Partideta
Rugby Cullera  –  CP Les Abelles
-:-
3 març 2018 16:30 La Mar Bella
CN Poble Nou  –  RC Hospitalet
-:-
3 març 2018 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  CAU València
-:-
3 març 2018 17:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  BUC
-:-

Divisió d’Honor Catalana Vueling

Partit Resultat
3 març 2018 15:00 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  Garrotxa Banyoles R
-:-
3 març 2018 15:30 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  GEiEG
-:-
3 març 2018 16:00 El Sitari
CEU  –  Químic ER
-:-
3 març 2018 17:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  Manresa RC
-:-
4 març 2018 12:00 La Foixarda
Gòtics RC  –  CR Tarragona
-:-

Primera Catalana

Partit Resultat
3 març 2018 15:30 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  Senglars de Torroella
-:-
3 març 2018 16:00 La Roureda
Sabadell RC  –  CN Poblenou B
-:-
3 març 2018 16:00 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  RC Badalona
-:-
3 març 2018 16:00 Pistes Atletisme de Granollers
CR Spartans Granollers  –  BUC B
-:-
3 març 2018 19:15 La Teixonera
FC Barcelona Grana  –  RC Hospitalet B
-:-
4 març 2018 12:00 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  Castelldefels RUC
-:-

Segona Catalana

3 març 2018 16:00 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  INEF Barcelona
0 – 0
3 març 2018 17:30 El Sitari
CEU B  –  Reus RC
0 – 0

Tercera Catalana

3 març 2018 18:30 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B  –  Ripollès RC
0 – 0

Lliga Kopparberg – Segona

3 març 2018 18:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  Osona RC
-:-
3 març 2018 17:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  Martorell – Anoia
0 – 0

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *