Horaris del cap de setmana 6 i 7 d’octubre

RugbyCat

Fotografia de 

Liga Heineken

Partit Resultat
6 octubre 2018 17:00 Landare Toki
Hernani CRE  –  Aparejadores de Burgos
-:-
7 octubre 2018 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  CR Complutense Cisneros
-:-
7 octubre 2018 12:00 Urbieta
Gernika Rugby Taldea  –  Barça Rugby
-:-
7 octubre 2018 12:00 San Román
Independiente RC  –  AMPO Ordizia
-:-
7 octubre 2018 12:30 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares  –  CR La Vila
-:-
7 octubre 2018 12:30 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  SilverStorm El Salvador
-:-

Liga Iberdrola

Partit Resultat
7 octubre 2018 12:00 La Feixa Llarga
INEF-Hospitalet  –  CR Complutense Cisneros
-:-
7 octubre 2018 12:00 Hortaleza
XV Hortaleza  –  CR Majadahonda
-:-
7 octubre 2018 12:30 Valle de las Cañas
CR Olímpico de Pozuelo  –  CRAT A Coruña
-:-
7 octubre 2018 13:00 La Cartuja
Universitario Rugby Sevilla  –  XV Sanse Scrum
-:-

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
6 octubre 2018 16:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  CP Les Abelles
-:-
6 octubre 2018 16:00 La Pelosa
UER Montcada  –  CAU València
-:-
6 octubre 2018 16:00 Camp del Riu Túria
Andemen Tatami RC  –  CR Sant Cugat
-:-
6 octubre 2018 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  CN Poble Nou
-:-
6 octubre 2018 17:00 La Foixarda
BUC  –  Bantierra Fénix RC
-:-
7 octubre 2018 12:00 Quatre Carreres
Tecnidex València  –  BabarianS XV Calvià
-:-

DHC Prèvia Grup A

Partit Resultat
6 octubre 2018 16:15 La Teixonera
FC Barcelona Grana  –  CN Poblenou B
-:-
6 octubre 2018 16:45 La Laboral
CR Tarragona  –  RC Sitges
-:-
7 octubre 2018 12:00 Senglars Stadium
Senglars de Torroella  –  CEU
-:-

DHC Prèvia Grup B

Partit Resultat
6 octubre 2018 14:30 La Teixonera
FC Barcelona Blau  –  RC Mataró
-:-
6 octubre 2018 17:00 La Guinardera
CR Sant Cugat B  –  Carboners de Terrassa
-:-
7 octubre 2018 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  Químic ER
-:-

DHC Prèvia Grup C

Partit Resultat
6 octubre 2018 16:00 La Cortada
Quebrantahuesos RC  –  Gòtics RC
-:-
6 octubre 2018 16:00 Camp Vell
Garrotxa Banyoles R  –  INEF Lleida
-:-
6 octubre 2018 18:00 La Roureda
Sabadell RC  –  Osona RC
-:-

Masculí Grup D

Partit Resultat
6 octubre 2018 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana C  –  Gòtics RC B
-:-
6 octubre 2018 18:00 Camp Municipal Esports Alella
CR Alella  –  GEiEG
-:-
6 octubre 2018 18:30 Tordera
Rugbi La Tordera  –  INEF Barcelona
-:-
7 octubre 2018 11:00 Sínia Batadet
SEL Vilanova  –  Rugby Navata Matcarrelage
-:-

Masculí Grup E

Partit Resultat
6 octubre 2018 16:00 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  Ripollès RC
-:-
6 octubre 2018 18:00 Camp Vell
Garrotxa-Banyoles B  –  Begues RC
-:-
6 octubre 2018 18:00 La Teixonera
Químic B  –  Carboners de Terrassa B
-:-
6 octubre 2018 18:30 La Foixarda
BUC B  –  RC Hospitalet B
-:-

Masculí Grup F

Partit Resultat
6 octubre 2018 16:00 La Mar Bella
CN Poble Nou C  –  Cocodrils RC
-:-
7 octubre 2018 12:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  CEU B
-:-
7 octubre 2018 12:30 Santa Bàrbara
RC Sitges B  –  RC Martorell
-:-
7 octubre 2018 13:30 La Pastoreta
Reus RC  –  Anoia RC
-:-

Divisió d’Honor Catalana Femenina

Partit Resultat
6 octubre 2018 16:00 La Caparrella
Lleida-Quebrantahuesos  –  UE Santboiana
-:-
6 octubre 2018 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC  –  CR Sant Cugat
-:-
6 octubre 2018 20:00 La Foixarda
BUC  –  Gòtics RC
-:-
7 octubre 2018 12:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  CN Poble Nou
-:-

Femení Prèvia Grup A

Partit Resultat
6 octubre 2018 19:45 La Teixonera
Químic ER  –  Martorell – Anoia
-:-
7 octubre 2018 11:00 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  AVRFCB
-:-
7 octubre 2018 12:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  VPC Andorra
-:-

Femení Prèvia Grup B

 

Partit Resultat
6 octubre 2018 16:00 El Sitari
CEU  –  COR SANGRAN
-:-
7 octubre 2018 10:00 La Feixa Llarga
Hospitalet-INEF  –  Shamrock RC
-:-
7 octubre 2018 12:00 Vic
Catalunya Central  –  Sabadell RC
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *