Horaris del cap de setmana 7 i 8 d’abril

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois 

Liga Heineken

Partit Resultat
7 abril 2018 17:00 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  Senor Independiente
-:-
8 abril 2018 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  Hernani CRE
-:-
8 abril 2018 12:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  Gernika Rugby Taldea
-:-
8 abril 2018 12:30 La Central
CR Complutense Cisneros  –  CR La Vila
-:-
8 abril 2018 16:00 Fadura
Getxo Errugbia  –  VRAC Quesos Entrepinares
-:-

Liga Iberdrola

Partit Resultat
7 abril 2018 18:00 Campo de Rugby de Majadahonda
CR Majadahonda  –  CR Complutense Cisneros
-:-
8 abril 2018 11:00 Hortaleza
XV Hortaleza  –  INEF-Hospitalet
-:-
8 abril 2018 12:00 Fadura
Getxo Errugbia  –  XV Sanse Scrum
-:-
8 abril 2018 12:00 Elviña
CRAT A Coruña  –  CR Olímpico de Pozuelo
-:-

Divisió d’Honor “B” – Quarts de final ascens, anada

CAU València vs CRC Pozuelo, dissabte 7 d’abril a les 17h al Riu Túria (València)

Fénix RC vs UBU Colina-Clínic, diumenge 8 d’abril a les 13h al Pinares de Venecia (Saragossa)

Liceo Francés vs Ciencias Sevilla RC, diumenge 8 d’abril a les 12:30h al Ramón Urtubi (Madrid)

Bathco Rugby vs CP Les Abelles, diumenge 8 d’abril a les 12:30h al Ramón Urtubi (Santander)

Divisió d’Honor Catalana Vueling – Quarts de final

FC Barcelona “B” vs Gòtics RC, dissabte 7 d’abril a les 10h a la Feixa Llarga (l’Hospitalet de Llobregat)

CEU vs INEF Lleida, dissabte 7 d’abril a les 12h a la Feixa Llarga (l’Hospitalet de Llobregat)

Primera Catalana

Partit Resultat
7 abril 2018 16:00 Camp de Rugby de Vic
Osona RC  –  CN Poblenou B
-:-
7 abril 2018 19:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  Sabadell RC
-:-
7 abril 2018 19:00 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  Carboners de Terrassa
-:-
8 abril 2018 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  Castelldefels RUC
-:-
8 abril 2018 12:30 Senglars Stadium
Senglars de Torroella  –  FC Barcelona Grana
-:-

Segona Catalana – Final

RC Sitges “B” vs RC Cornellà, dissabte 7 d’abril a les 16:30h a Begues

Tercera Catalana – Semifinals

Begues RC vs CR Alella, dissabte 7 d’abril a les 18:30h a Begues

SEL Vilanova vs Manresa RC “B”, diumenge 8 d’abril a les 11h a la Sínia Batadet (Vilanova i la Geltrú)

Lliga Kopparberg – Segona – Final

INEF Lleida vs CR Tarragona, diumenge 8 d’abril a les 12h a Pomar de Cinca (Osca)

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *