Horaris del cap de setmana 7 i 8 d’octubre

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

Liga Heineken

Partit Resultat
8 octubre 2017 12:00 Landare Toki
Hernani CRE  –  CR La Vila
-:-
8 octubre 2017 12:00 Urbieta
Gernika Rugby Taldea  –  FC Barcelona
-:-
8 octubre 2017 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  AMPO Ordizia
-:-
8 octubre 2017 12:30 Las Terrazas
Sanitas Alcobendas  –  VRAC Quesos Entrepinares
-:-
8 octubre 2017 12:30 San Román
Senor Independiente  –  CR Complutense Cisneros
-:-
8 octubre 2017 12:30 Pepe Rojo
SilverStorm El Salvador  –  Getxo Errugbia
-:-

Lliga Iberdrola

Partit Resultat
7 octubre 2017 16:30 Fadura
Getxo Errugbia  –  CR Complutense Cisneros
-:-
8 octubre 2017 11:00 Elviña
CRAT A Coruña  –  CR Majadahonda
-:-
8 octubre 2017 12:00 Hortaleza
XV Hortaleza  –  XV Sanse Scrum
-:-
8 octubre 2017 12:30 Valle de las Cañas
CR Olímpico de Pozuelo  –  INEF-Hospitalet
-:-

Divisió d’Honor “B”

Partit Resultat
7 octubre 2017 15:30 Camp del Riu Túria
CAU València  –  BabarianS XV Calvià
-:-
7 octubre 2017 16:00 Quatre Carreres
CP Les Abelles  –  BUC
-:-
7 octubre 2017 16:00 La Guinardera
CR Sant Cugat  –  CN Poble Nou
-:-
7 octubre 2017 16:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B  –  Tecnidex València
-:-
7 octubre 2017 17:00 La Partideta
Rugby Cullera  –  Tecnidex València
-:-
7 octubre 2017 18:00 La Feixa Llarga
RC Hospitalet  –  Fénix RC
-:-

Fase prèvia DHC Grup A

Partit Resultat
7 octubre 2017 15:00 La Laboral
CR Tarragona  –  FC Barcelona Grana
-:-
7 octubre 2017 18:00 La Roureda
Sabadell RC  –  CEU
-:-
7 octubre 2017 18:00 Torrent de Llops
RC Martorell  –  CR Sant Cugat B
-:-
8 octubre 2017 12:00 El Congost
Manresa RC  –  Senglars de Torroella
-:-
8 octubre 2017 12:00 La Caparrella
INEF Lleida  –  Castelldefels RUC
-:-

Fase prèvia DHC Grup B

Partit Resultat
7 octubre 2017 15:00 Santa Bàrbara
RC Sitges  –  CN Poblenou B
-:-
7 octubre 2017 16:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  RC Hospitalet B
-:-
7 octubre 2017 16:30 La Teixonera
Químic ER  –  BUC B
-:-
7 octubre 2017 18:00 Camp Vell
Garrotxa Banyoles R  –  FC Barcelona Blau
-:-
7 octubre 2017 18:30 La Foixarda
Gòtics RC  –  CR Spartans Granollers
-:-

Lliga Catalana Grup C

Partit Resultat
7 octubre 2017 17:00 La Foixarda
Gòtics RC B  –  BUC C
-:-
8 octubre 2017 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró  –  UE Santboiana C
-:-
8 octubre 2017 12:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B  –  Anoia RC
-:-

Lliga Catalana Grup D

Partit Resultat
7 octubre 2017 16:00 Camp Municipal Esports Ripoll
Ripollès RC  –  INEF Barcelona
-:-
8 octubre 2017 10:30 Sínia Batadet
SEL Vilanova  –  CEU B
-:-
8 octubre 2017 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona  –  Rugby Navata
-:-

Lliga Catalana Grup E

Partit Resultat
7 octubre 2017 17:00 Camp de Rugby de Cornellà
RC Cornellà  –  RC Sitges B
-:-
7 octubre 2017 18:00 La Teixonera
Químic B  –  CR Alella
-:-
8 octubre 2017 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  Begues RC
-:-

Lliga Kopparberg Grup A

Partit Resultat
7 octubre 2017 16:00 El Sitari
CEU  –  INEF Lleida
-:-
7 octubre 2017 18:00 Palau Sacosta
GEiEG  –  Osona RC
-:-

Lliga Kopparberg Grup B

Partit Resultat
7 octubre 2017 15:00 La Teixonera
Químic ER  –  Martorell-Anoia
-:-
8 octubre 2017 10:30 Can Jofresa
Carboners de Terrassa  –  CN Poble Nou
-:-
8 octubre 2017 12:30 La Laboral
CR Tarragona  –  CR Sant Cugat
-:-

Lliga Kopparberg Grup C

Partit Resultat
7 octubre 2017 16:00 Les Oliveres
Santa Coloma RC  –  RC Hospitalet
-:-
7 octubre 2017 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana  –  BUC
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *