Horaris del cap de setmana 9 i 10 de novembre

DIVISIÓ D’HONOR B

CNPN Enginyers vs FC Barcelona, dissabte 9 de novembre a les 16:00h a la Mar Bella, Barcelona

CR Sant Cugat vs CAU València, dissabte 9 de novembre a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

Tecnidex València vs BUC, dissabte 9 de novembre a les 16:00h a Quatre Carreres, València

CR La Vila vs CR L’Hospitalet, diumenge 10 de novembre a les 12:30h a El Pantano, Villajoyosa

PRIMERA NACIONAL

RC Ponent vs RC Sitges, dissabte 9 de novembre a les 15:00h al Polideportivo Prícipes de España, Mallorca

UE Santboiana “B” vs ARPN, dissabte 9 de novembre a les 16:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

Ejea RC vs Químics RC, dissabte 9 de novembre a les 16:30h al Polideportivo Municipal d’Ejea de los Caballeros

G.E.iE.G. vs Fénix RC, diumenge 10 de novembre a les 13:00h al Complex Esportiu del GEiEG Palau Sacosta, Girona

PRIMERA CATALANA

SEL Vilanova vs INEF Lleida, dissabte 9 de novembre a les 19:00h a les Pistes Polisportives de Vilanova i la Geltrú

RC L’Hospitalet “B” vs RC Cornellà, dissabte 9 de novembre a les 17:30h a la Feixa Llarga

Senglars de Torroella vs Club Esportiu Universitari, diumenge 10 de novembre a les 10:00h al Camp Municipal d’Esports de Torroella de Montgrí

Gòtics RC vs CR Tarragona, diumenge 10 de novembre a les 12:00h al Complex Educatiu de Tarragona

FC Barcelona “B” vs RC Sant Cugat “B”, per determinar

SEGONA CATALANA

Casteldefels RUC vs Manresa RC,  dissabte 9 de novembre a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

CNPN Enginyers “B” vs Banyoles RC,  dissabte 9 de novembre a les 18:00h a la Mar Bella, Barcelona

RC Martorell vs CR Alella,  dissabte 9 de novembre a les 18:00h al Complex Esportiu Torrent de Llops, Martorell

XV del Vallès vs Santa Coloma RC,  dissabte 9 de novembre a les 17:00h a Granollers

Reus Deportiu vs Barcelona Universitari Club “B”, diumenge 10 de novembre a les 11:30 al Camp Municipal de Rugby de Reus

TERCERA CATALANA

Grup Nord

CR Carboners de Terrassa vs Ggarrotxa RC,  dissabte 9 de novembre a les 16:00 a Camp de Rugbi de Can Jofresa, Terrassa

G.E. i E.G. “B” vs Ripollès RC,  dissabte 9 de novembre a les 15:00h al Complex Esportiu del GEiEG Palau Sacosta, Girona

RC Mataró vs Osona RC, diumenge 10 de novembre a les 10:00h a Mataró

Grup Sud

Club Esportiu Universitari “B” vs Sitges RC “B”,  dissabte 9 de novembre a les 17:30h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

Los Taus d’Amposta vs CNPN Enginyers “C”,  dissabte 9 de novembre a les 17:00h al Serengeti Stadium, Amposta

ARPN “B” vs Químic RC “B”, diumenge 10 de novembre a les 12:00h a la Mar Bella, Barcelona

 

One thought on “Horaris del cap de setmana 9 i 10 de novembre

  • 6 novembre 2013 at 14:45
    Permalink

    Felicitaciones por tan amplia y rápida información. Un gran trabajo.

    Reply

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *