Horaris del cap de setmana de l’11 i 12 d’abril

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois

DIVISIÓ D’HONOR

UE Santboiana vs CR El Salvador, diumenge 12 d’abril a les 12:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

VRAC Quesos Entrepinares vs FC Barcelona, diumenge 12 d’abril a les 12:30h al Pepe Rojo, Valladolid

DIVISIÓ D’HONOR “B” Fase Ascens

Alcobendas RC vs CAU València, dissabte 11 d’abril a les 17:00h a Las Terrazas, Alcobendas

DIVISIÓ D’HONOR FEMENINA Promoció d’ascens

Dissabte 11 d’abril a La Central, Madrid

11:20h Barcelona Enginyers Rugby vs CAU València

14:40h Universidade Vigo RC vs Barcelona Enginyers Rugby

COPA CATALANA

CEU vs RC Sitges, divendres 10 d’abril a les 20:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

GEiEG vs BUC, dissabte 11 d’abril a les 15:00h al Palau Sacosta, Girona

BUC “B” vs FC Barcelona “B”, dissabte 11 d’abril a les 19:30h a La Foixarda, Barcelona

PRIMERA CATALANA

RC Sitges “B” vs Manresa RC, dissabte 11 d’abril a les 16:30h a Santa Bàrbara, Sitges

SEGONA CATALANA

CR Sant Cugat “C” vs CR Alella, dissabte 11 d’abril a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

Osona RC vs RC Mataró, dissabte 11 d’abril a les 17:00h al Camp de Rugby de Vic

Químic ER “B” vs Barcelona Enginyers Rugby “C”, dissabte 11 d’abril a les 18:00h a La Teixonera, Barcelona

CEU “B” vs CR Carboners de Terrassa, diumenge 12 d’abril a les 12:00h a Can Jofresa, Terrassa

TERCERA CATALANA

CEU “C” vs Gòtics RC “B”, dissabte 11 d’abril a les 18:00h a La Foixarda, Barcelona

Ripollès RC vs BUC “C”, dissabte 11 d’abril a les 18:00h al Camp Municipal d’Esports de Ripoll

Anoia RC vs CR Carboners de Terrassa “B”, dissabte 11 d’abril a les 19:30h a Igualada

Sabadell RC vs FC Barcelona “C”, diumenge 12 d’abril a les 11:00h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

COPA CATALANA FEMENINA

RC Sitges vs CR Carboners de Terrassa, dissabte 11 d’abril a les 16:30h a Santa Bàrbara, Sitges

Gòtics RC vs UE Santboiana, dissabte 11 d’abril a les 16:30h a La Foixarda, Barcelona

GEiEG “B” vs Castelldefels RUC, dissabte 11 d’abril a les 17:00h al Palau Sacosta, Girona

CEU/L’Hospitalet vs RC Martorell, diumenge 12 d’abril a les 12:00h a La Feixa Llarga, L’Hospitalet de Llobregat

Reus Deportiu/Santa Coloma vs CR Sant Cugat, diumenge 12 d’abril a les 12:30h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *