Horaris del cap de setmana de l’11 i 12 de febrer

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

Sis Nacions “B”

Espanya vs Rússia, dissabte a les 16h a La Central, Madrid

Final Campionat Autonòmic Sub-16

Catalunya vs Madrid, diumenge al Jorge Diego Pantera, València

Final Campionat Autonòmic Sub-18

Catalunya vs Madrid, diumenge al Jorge Diego Pantera, València

Campionat Autonòmic Sub-20

Catalunya vs Andalusia, diumenge a les 12h a La Foixarda, Barcelona

Divisió d’Honor Femenina

 

Partit Resultat
12 febrer 2017 11:30 Dehesa Boyal
XV Sanse Scrum GEiEG
-:-
12 febrer 2017 12:00 Hortaleza
XV Hortaleza CR Majadahonda
-:-
12 febrer 2017 12:00 Valle de las Cañas
CR Olímpico de Pozuelo CRAT A Coruña
-:-
12 febrer 2017 12:00 Fadura
Getxo Errugbia INEF Barcelona
-:-

Divisió d’Honor Catalana

11 febrer 2017 16:00
GEiEG INEF Lleida
0 – 0
11 febrer 2017 16:00
CEU RC Sitges
0 – 0

Primera Catalana

 

Partit Resultat
11 febrer 2017 15:00 Torrent de Llops
RC Martorell Gòtics RC B
-:-
11 febrer 2017 15:00 Pistes Atletisme
CR Spartans Granollers Garrotxa Banyoles R
-:-
11 febrer 2017 15:00 Estadi Cornellà
RC Cornellà RC Hospitalet B
-:-
11 febrer 2017 16:00 El Congost
Manresa RC Senglars de Torroella
-:-
11 febrer 2017 16:00 La Mar Bella
BCN Enginyers Rugby B Santa Coloma RC
-:-
11 febrer 2017 16:30 La Teixonera
FC Barcelona B CEU B
-:-
11 febrer 2017 18:30 La Foixarda
BUC B Sabadell RC
-:-

Segona Catalana

 

Partit Resultat
11 febrer 2017 14:00 Can Vinader
Castelldefels RUC B RC Badalona
-:-
11 febrer 2017 16:00 Camp de Rugby de Vic
Osona RC BCN Enginyers Rugby C
-:-
12 febrer 2017 11:00 Sínia Batadet
SEL Vilanova BUC C
-:-
12 febrer 2017 13:00 Camp de Rugby de Reus
Reus Deportiu Químic B
-:-
12 febrer 2017 14:00 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró Carboners de Terrassa
-:-

Tercera Catalana

Partit Resultat
11 febrer 2017 16:00 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró B Carboners de Terrassa B
-:-
11 febrer 2017 17:00 Torrent de Llops
RC Martorell B Ripollès RC
-:-
11 febrer 2017 17:45 Palau Sacosta
GEiEG B Anoia RC
-:-
11 febrer 2017 18:00 Camp ed Rugbi de Begues
Begues RC Rugby Navata
-:-
12 febrer 2017 10:00 Camp Municipal Esports Alella
CR Alella BUC D
-:-

Copa Kopparberg Primera

 

Partit Resultat
11 febrer 2017 16:00 Can Vinader
Castelldefels RUC Fem Gòtics RC Fem
-:-
11 febrer 2017 17:00 La Foixarda
BUC fem Reus Deportiu Fem
-:-
12 febrer 2017 12:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana Fem INEF Lleida Fem
-:-
12 febrer 2017 18:00 La Mar Bella
BCN Enginyers Rugby Fem CR Sant Cugat Fem
-:-

Copa Kopparberg Segona

 

Partit Resultat
11 febrer 2017 16:00 Santa Bàrbara
RC Sitges fem RC L’Hospitalet Fem
-:-
12 febrer 2017 11:00 Can Jofresa
CR Carboners de Terrassa fem CRS Granollers-Alella
-:-
12 febrer 2017 12:00 El Congost
Manresa RC fem Sabadell-Santa Coloma RC
-:-
12 febrer 2017 15:30 Les Comes
RC Martorell-Anoia CEU fem
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *