Horaris del cap de setmana del 10 i 11 de desembre

RugbyCat

Fotografia de Sabadell RC

Campionat de Seleccions Autonòmiques Femení

Catalunya vs Castella i Lleó, dissabte a les 15:30h a La Caparrella, Lleida

Divisió d’Honor

 

Partit Resultat
11 desembre 2016 11:00 La Cartuja
Cajasol Ciencias Sevilla Hernani CRE
-:-
11 desembre 2016 12:00 La Teixonera
FC Barcelona Gernika Rugby Taldea
-:-
11 desembre 2016 12:00 Fadura
Getxo Errugbia UE Santboiana
-:-
11 desembre 2016 12:00 Altamira
AMPO Ordizia Independiente RC
-:-
11 desembre 2016 12:30 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares CR Complutense Cisneros
-:-
22 gener 2017 Las Terrazas
Alcobendas Rugby CR El Salvador
-:-

Divisió d’Honor  “B”

 

Partit Resultat
10 desembre 2016 16:00 La Feixa Llarga
RC L’Hospitalet Tatami RC
-:-
10 desembre 2016 16:30 Camp del Riu Túria
CAU València CR Sant Cugat
-:-
10 desembre 2016 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B CP Les Abelles
-:-
10 desembre 2016 17:30 Pinares de Venecia
Fénix RC BCN Enginyers Rugby
-:-
11 desembre 2016 12:00 La Foixarda
BUC Club Univ. Rugby Murcia
-:-
11 desembre 2016 13:00 Quatre Carreres
Tecnidex València CR La Vila
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup A

 

Partit Resultat
10 desembre 2016 16:00
CEU FC Barcelona C
-:-
10 desembre 2016 17:00
Garrotxa Banyoles R Manresa RC
-:-
10 desembre 2016 17:00
RC Cornellà RC Sitges
-:-
11 desembre 2016 12:00
BCN Enginyers Rugby B INEF Lleida
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup B

 

Partit Resultat
10 desembre 2016 15:00
CR Tarragona CR Spartans Granollers
-:-
10 desembre 2016 16:00
GEiEG Castelldefels RUC
-:-
10 desembre 2016 16:30
Químic ER RC Martorell
-:-
10 desembre 2016 17:00
CR Sant Cugat B Senglars de Torroella
-:-
10 desembre 2016 18:30
BUC B FC Barcelona B
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup C

 

Partit Resultat
10 desembre 2016 15:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC Castelldefels RUC B
-:-
11 desembre 2016 10:00
CR Alella Gòtics RC B
-:-
11 desembre 2016 12:00 Sínia Batadet
SEL Vilanova Ripollès RC
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup E

 

Partit Resultat
10 desembre 2016 16:00 Camp de Rugby de Navata
Rugby Navata RC Mataró
-:-
10 desembre 2016 16:00 La Mar Bella
BCN Enginyers Rugby C Químic B
-:-
10 desembre 2016 16:30 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B GEiEG B
-:-
11 desembre 2016 12:00 Pistes Atletisme Paco Águila
RC Badalona CEU B
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *