Horaris del cap de setmana del 11 i 12 de gener

RugbyCat

Fotografia de Juan Carlos Gómez

DIVISIÓ D’HONOR

CP Les Abelles vs CAU València, dissabte 11 de gener a les 16:00h al Quatre Carreres, València

CNPN Enginyers vs Tecnidex València, dissabte 11 de gener a les 16:00h a la Mar Bella, Barcelona

FC Barcelona vs RC L’Hospitalet, dissabte 11 de gener a les 17:30h a la Teixonera, Barcelona

CR La Vila vs BUC, diumenge 12 de gener a les 12:30h a El Pantano, la Villajoyosa

PRIMERA NACIONAL

RC Sitges vs ARPN, dissabte 11 de gener a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

Fénix RC vs UE Santboiana, dissabte 11 de gener a les 16:00h al Pinares de Venecia, Saragossa

Químic RC vs RC Ponent, dissabte 11 de gener a les 16:30h a la Teixonera, Barcelona

GEiEG vs Ejea de los Caballeros RC, dissabte 11 de gener a les 16:30h Complex Esportiu del GEiEG Palau Sacosta

PRIMERA CATALANA

CR Sant Cugat “B” vs INEF Lleida, dissabte 11 de gener a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

FC Barcelona “B” vs RC L’Hospitalet “B”, dissabte 11 de gener a les 19:00h a la Teixonera, Barcelona

Gòtics RC vs Senglars de Torroella, diumenge 12 de gener a les 12:00h al Camp Municipal d’Esports de Torroella de Montgrí

SEL Vilanova vs CEU, diumenge 12 de gener a les 12:00h a les Pistes Polisportives de Vilanova i la Geltrú

RC Tarragona vs RC Cornellà, diumenge 12 de gener a les 12:00h al Complex Educatiu de Tarragona

SEGONA CATALANA

Castelldefels RUC vs XV del Vallès/Granollers, dissabte 11 de gener a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

Banyoles RC vs Santa Coloma RC,  dissabte 11 de gener a les 16:00h al Camp de Rugbi de Banyoles

CNPN Enginyers “B” vs Reus Deportiu,  dissabte 11 de gener a les 18:00h a la Mar Bella, Barcelona

RC Martorell vs BUC “B”,  dissabte 11 de gener a les 18:00h al Complex Esportiu Torrent de Llops, Martorell

Manresa RC vs Alella RC,  dissabte 11 de gener a les 20:00h a l’Estadi d’Atletisme del Congost, Manresa

TERCERA CATALANA

Grup Sud

Los Taus d’Amposta vs ARPN “B”,  dissabte 11 de gener a les 16:00h al Serengeti Stadium, Amposta

CNPN Enginyers “C” vs CEU “B”, diumenge 12 de gener a les 12:00h a la Mar Bella, Barcelona

Químic RC “B” vs Gòtics RC “B”,  diumenge 12 de gener a les 12:30h a la Teixonera, Barcelona

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *