Horaris del cap de setmana del 12 i 13 de desembre

RugbyCat

Fotografia de RC Mataró

DIVISIÓ D’HONOR

UE Santboiana vs CR El Salvador, diumenge 13 de desembre a les 12:00h al Baldiri Aleu

VRAC Quesos Entrepinares vs FC Barcelona, ajornat

DIVISIÓ D’HONOR “B”

CR Sitges vs CR La Vila, dissabte 12 de desembre a les 15:30h a Santa Bàrbara, Sitges

Tecnidex València RC vs RC L’Hospitalet, dissabte 12 de desembre a les 16:00h al Quatre Carreres, València

Químic ER vs BUC, dissabte 12 de desembre a les 16:30h a La Teixonera, Barcelona

Fénix vs CP Les Abelles, dissabte 12 de desembre a les 17:30h al Pinares de Venecia, Saragossa

Barcelona Enginyers Rugby vs UE Santboiana “B”, diumenge 13 de desembre a les 12:00h a La Mar Bella, Barcelona

CAU València vs CR Sant Cugat, diumenge 13 de desembre a les 15:00h al Camp del Riu Túria, València

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP A

Manresa RC vs GEiEG, dissabte 12 de desembre a les 16:00h al Camp de Rugby del Congost, Manresa

RC L’Hospitalet “B” vs CR Tarragona, dissabte 12 de desembre a les 16:00h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

Garrotxa RC vs CR Spartans de Granollers, dissabte 12 de desembre a les 17:30h a Sant Roc, Olot

BUC “B” vs FC Barcelona “B”, diumenge 13 de desembre a les 10:30h a La Foixarda, Barcelona

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP B

CR Sant Cugat “B” vs CEU, dissabte 12 de desembre a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

Barcelona Enginyers Rugby “B” vs Castelldefels RUC, dissabte 12 de desembre a les 16:00h a La Mar Bella

RC Cornellà vs Banyoles RC, dissabte 12 de desembre a les 17:00h al Camp de Rugby de Cornellà de Llobregat

RC Sitges “B” vs  Gòtics RC, diumenge 13 de desembre a les 12:00h a Santa Bàrbara, Sitges

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP C

Osona RC vs CR Alella, dissabte 12 de desembre a les 15:30h al Camp de Rugby de Vic

Navata Alt Empordà RC vs RC Mataró, dissabte 12 de desembre a les 16:00h al Camp de Rugby de Navata

Anoia RC vs Castelldefels RUC “B”, dissabte 12 de desembre a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

UE Santboiana “C” vs SEL Vilanova i la Geltrú, dissabte 12 de desembre a les 16:00h al Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP D

FC Barcelona “C” vs CR Carboners de Terrassa, dissabte 12 de desembre a les 15:00h a La Teixonera, Barcelona

Reus Deportiu vs RC Mataró “B”, dissabte 12 de desembre a les 16:00h a les 15:30h al Camp de Rugby de Reus

Químic ER “B” vs Santa Coloma RC, dissabte 12 de desembre a les 18:00h a La Teixonera, Barcelona

Sabadell RC vs Ripollès RC, diumenge 13 de desembre a les 12:00h a Les Oliveres, Santa  Coloma de Gramenet

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP E

RC Martorell vs CR Carboners de Terrassa “B”, dissabte 12 de desembre a les 16:00h al Torrent de Llops, Martorell

Barcelona Enginyers Rugby “C” vs  Badalona RC, dissabte 12 de desembre a les 18:00h a La Mar Bella, Barcelona

CR Sant Cugat “C” vs Gòtics RC “B”, dissabte 12 de desembre a les 18:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

BUC “C” vs CEU “B”, dissabte 12 de desembre a les 18:30h a La Foixarda, Barcelona

PRIMERA CATALANA FEMENINA

UE Santboiana vs RC Sitges, dissabte 12 de desembre a les 17:30h al Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

Barcelona Enginyers Rugby vs INEF Barcelona, diumenge 13 de desembre a les 10:00h a La Mar Bella, Barcelona

Gòtics RC vs CR Sant Cugat, diumenge 13 de desemebre a les 12:00h a La Foixarda, Barcelona

SEGONA CATALANA FEMENINA

Martorell/Granollers vs RC L’Hospitalet, dissabte 12 de desembre a les 16:00h al Camp de Rugby de Granollers

CR Carboners de Terrassa vs Manresa RC, dissabte 12 de desembre a les 17:00h a Can Jofresa, Terrassa

BUC vs Reus Deportiu, dissabte 12 de desembre a les 17:00h a La Foixarda, Barcelona

CEU vs Castelldefels RUC, dissabte 12 de desembre a les 17:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *