Horaris del cap de setmana del 12 i 13 de març

RugbyCat

Fotografia de RC Cornellà

CAMPIONAT AUTONÒMIC DE SELECCIONS // Jornada 3

València Sub-21 vs Catalunya Sub-21, diumenge 13 de març a els 12:30h al Camp del Riu Túria, València

DIVISIÓ D’HONOR FEMENIA // Jornada 7

INEF Barcelona vs CR Olímpico de Pozuelo, dissabte 12 de març a les 15:00h a La Foixarda, Barcelona

GEiIEG vs XV Hortaleza, diumenge 13 de març a les 11:00h al Palau Sacosta, Girona

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA // Jornada 8

Manresa RC vs Castelldefels RUC, dissabte 12 de març a les 17:00h al Camp de Rugby del Congost, Manresa

FC Barcelona “B” vs CR Sant Cugat “B”, dissabte 12 de març a les 19:00h a La Teixonera, Barcelona

INEF Lleida vs GEiEG, diumenge 13 de març a les 12:00h a La Caparrella, Lleida

CR Tarragona vs Barcelona Enginyers Rugby, diumenge 13 de març a les 12:00h a La Laboral, Tarragona

Gòtics RC vs CEU, diumenge 13 de març a les 12:30h a La Foixarda Barcelona

PRIMERA CATALANA // Jornada 3

Banyoles RC vs UE Santboiana “C”, dissabte 12 de març a les 16:00h al Camp Vell de Banyoles

RC Martorell vs CR Spartans de Granollers, dissabte 12 de març a les 16:00h al Torrent de Llops, Martorell

RC Sitges “B” vs FC Barcelona “C”, dissabte 12 de març a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

RC L’Hospitalet “B” vs Gòtics RC “B”, dissabte 12 de març a les 16:00h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

BUC “B” vs RC Cornellà, dissabte 12 de març a les 18:30h a La Foixarda, Barcelona

CR Senglars de Torroella vs Garrotxa RC, dimenge 13 de març a les 12:00h al Camp de Rugby de Torroella de Montgrí

Químic ER “B” vs RC Mataró, diumenge 13 de març a les 12:00h a La Teixonera, Barcelona

SEGONA CATALANA // Jornada 7

CEU “B” vs Barcelona Enginyers Rugby “C”, dissabte 12 de març a les 16:00h al Sitari, Barcelona

CR Carboners de Terrassa vs CR Alella, dissabte 12 de març a les 16:00h a Can Jofresa, Terrassa

Reus Deportiu vs Osona RC, dimenge 13 de març a les 11:30h al Camp de Rugby de Reus

Sabadell RC vs BUC “C”, diumenge 13 de març a les 12:00h a Les Oliveres, Sabadell

TERCERA CATALANA // Jornada 6

Ripollès RC vs RC Mataró “B”, dissabte 12 de març a les 16:00h al Camp Municipal de Ripoll

RC Martorell “B” vs Santa Coloma RC, dissabte 12 de març a les 18:00h al Torrent de Llops,  Martorell

CR Carboners de Terrassa “B” vs Castelldefels RUC “B”, dissabte 12 de març a les 18:00h a Can  Jofresa, Terrassa

Badalona RC vs Navata RC, diumenge 13 de març a les 12:00h als Camps Paco Águila, Badalona

COPA CATALANA FEMENINA // Semifinals

Gòtics RC vs BUC, dissabte 12 de març a les 18:00h a La Foixarda, Barcelona

Barcelona Enginyers Rugby vs RC Sitges, diumenge 13 de març a les 12:00h a La Mar Bella, Barcelona

CINQUÈ, SISÈ I SETÈ LLOC

CR Sant Cugat vs Castelldefels RUC, diumenge 13 de març a les 12:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

 

One thought on “Horaris del cap de setmana del 12 i 13 de març

  • 11 març 2016 at 20:20
    Permalink

    El camp de Les Oliveres on juga Sabadell, no es a Sabadell, es a Santa Coloma de Gramenet

    Reply

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *