Horaris del cap de setmana del 14 i 15 de desembre

RugbyCat

Fotgrafia de Sonia Vázquez

DIVISIÓ D’HONOR

RC El Salvador vs UE Santboiana, diumenge 15 de desembre a les 12:30h al Pepe Rojo, Valladolid

DIVISIÓ D’HONOR B

CR Sant Cugat vs CNPN Enginyers, dissabte 14 de desembre a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

CP Les Abelles vs BUC, dissabte 14 de desembre a les 16:00h al Quatre Carreres, València

Tecnidex València vs FC Barcelona, dissabte 14 de desembre a les 16:00h a València

CAU València vs RC L’Hospitalet, dissabte 14 de desembre a les 16:00h al Camp del Riu Túria, València

PRIMERA NACIONAL

UE Santboiana “B” vs GEiEG, dissabte 14 de desembre a les 16:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi del Llobregat

Ejea de los Caballeros vs RC Sitges, dissabte 14 de desembre a les 16:00h a l’Estadi Municipal d’Ejea de los Caballeros

ARPN vs Químic RC, diumenge 15 de desembre a les 12:00h a la Mar Bella, Barcelona

Ponent RC vs Fénix RC, diumenge 15 de desembre a les 12:00h al Polideportivo de los Príncipes de España, Palma de Mallorca

PRIMERA CATALANA

INEF Lleida vs FC Barcelona “B”, dissabte 14 de desembre a les 17:00h a les Instal·lacions de la Paeria, Lleida

Senglars de Torroella vs SEL Vilanova,  dissabte 14 de desembre a les 17:00h al Camp Municipal d’Esports de Torroella de Montgrí

RC L’Hospitalet “B” vs Gòtics RC, dissabte 14 de desembre a les 16:00h a la Feixa Llarga, L’Hospitalet de Llobregat

CEU vs CR Tarragona, dissabte 14 de desembre a les 16:00h a les Pistes Universitàries de a UB, Barcelona

RC Cornellà vs CR Sant Cugat “B”, horari per determinar

SEGONA CATALANA

XV del Vallès vs CNPN Enginyers “B”, dissabte 14 de desembre a les 16:30h a Granollers

CR Alella vs Castelldefels RUC, diumenge 15 de desembre a les 10:30h al Camp de les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

RC Santa Coloma vs Manresa RC, diumenge 15 de desembre a les 12:00h al Camp de les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

Reus Deportiu vs RC Martorell, diumenge 15 de desembre a les 11:00h al Camp Municipal de Rugby de Reus

BUC “B” vs Banyoles RC, dissabte 21 de desembre al Camp de Rugbi de Banyoles

TERCERA CATALANA

Grup Nord

CR Carboners de Terrassa vs Osona RC, dissabte 14 de desembre a les 16:00h al Camp de Rugbi de Can Jofresa

Ripollès RC vs Garrotxa RC, dissabte 14 de desembre a les 16:30h al Camp de Rugby de Vic

GEiEG “B” vs RC Mataró, dissabte 14 de desembre a les 14:30h al Complex Esportiu del GEiEG Palau Sacosta, Girona

Grup Sud

CEU “B” vs Los Taus d’Amposta, dissabte 14 de desembre a les 17:30h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

Gòtics RC “B” vs CNPN Enginyers “C”, dissabte 14 de desembre a les 16:00h a la Mar Bella

RC Sitges “B” vs Químic RC “B”, dissabte 8 de febrer a Santa Bàrbara, Sitges

FEMENÍ PRIMERA CATALANA

Semifinals

GEiEG vs Gòtics RC, dissabte 14 de desembre a les 16:00h al Complex Esportiu del GEiEG Palau Sacosta, Girona

INEF Barcelona vs UE Santboiana, dissabte 14 de desembre a ls 18:00h a la Feixa Llarga, L’Hospitalet de Llobregat

FEMENÍ SEGONA CATALANA

RC Sitges vs Sant Cugat/Granollers, dissabte a les 17:30h a Santa Bàrbara, Sitges

ARPN vs RC Martorell, dissabte a les 19:00h a la Mar Bella, Barcelona

CR Carboneres de Terrassa vs Catalunya Nova, diumenge 15 de desembre a les 12:30h al Camp de Rugbi de Can Jofresa

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *