Horaris del cap de setmana del 14 i 15 de març

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois

DIVISIÓ D’HONOR

UE Santboiana vs CR Complutense Cisneros, diumenge 15 de març a les 12:30h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

CRC Pozuelo vs FC Barcelona, diumenge 15 de març a les 12:30h a Pozuelo de Alarcón, Madrid

DIVISIÓ D’HONOR “B”

Barcelona Enginyers Rugby vs BUC, dissabte 14 de març a les 16:00h a La Mar Bella, Barcelona

RC Sitges vs CR Sant Cugat, dissabte 14 de març a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

Tecnidex València RC vs CP Les Abelles, dissabte 14 de març a les 17:00h al Quatre Carreres, València

CR La Vila vs  Fénix RC, diumenge 15 de març a les 12:30h a El Pantano, la Villajoyosa

DIVISIÓ D’HONOR FEMENINA

Getxo Artea RT vs GEiEG, diumenge 15 de març a les 12:00h a Fadura, Getxo

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA Semifinals

UE Santboiana “B” vs CR Sant Cugat “B”, diumenge 15 de març a les 11:00h a La Foixarda, Barcelona

INEF Lleida vs Químic ER, diumenge 15 de març a les 13:00h a La Foixarda, Barcelona

PRIMERA CATALANA

Castelldefels RUC vs Los Taus d’Amposta RCTE, dissabte 14 de març a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

Garrotxa RC vs SEL Vilanova, dissabte 14 de març a les 16:00h a Sant Roc, Olot

Manresa RC vs Banyoles RC, dissabte 14 de març a les 16:00h al Camp de Rugby del Congost, Manresa

Barcelona Enginyers Rugby “B” vs CR Tarragona, dissabte 14 de març a les 18:00h a La Mar Bella, Barcelona

RC Martorell vs RC L’Hospitalet “B”, dissabte 14 de març a les 18:15h al Torrent de Llops, Martorell

Santa Coloma RC vs RC Sitges “B”, diumenge 15 de març a les 12:30h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

CR Spartans de Granollers vs RC Cornellà, horari per confirmar

SEGONA CATALANA

Osona RC vs Reus Deportiu, dissabte 14 de març a les 16:00h al Camp de Rugby de Vic

CR Sant Cugat “C” vs Químic ER “B”, dissabte 14 de març a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

UE Santboiana “C” vs CEU “B”, dissabte 14 de març a les 17:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

Barcelona Enginyers Rugby “C” vs CR Carboners de Terrassa, dissabte 14 de març a les 20:00h a La Mar Bella, Barcelona

CR Alella vs RC Mataró, diumenge 15 de març a les 10:00h a Alella

TERCERA CATALANA

BUC “C” vs FC Barcelona “C”, dissabte 14 de març a les 16:00h a La Foixarda, Barcelona

CEU “C” vs Anoia RC, dissabte 14 de març a les 16:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

Ripollès RC vs Navata Alt Empordà RC, dissabte 14 de març a Ripoll

Sabadell RC vs CR Carboners de Terrassa “B”, diumenge 15 de març a les 11:00h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

COPA CATALANA FEMENINA

RC Sitges vs CR Sant Cugat, dissabte 14 de març a les 14:30h a Santa Bàrbara, Sitges

BUC vs Castelldefels RUC, dissabte 14 de març a les 17:30h a La Foixarda, Barcelona

Reus/Santa Coloma vs UE Santboiana, diumenge 15 de març al Camp de Rugbi de Reus

Barcelona Enginyers Rugby vs CR Carboners de Terrassa, diumenge 15 de març a les 12:00h a La Mar Bella

CEU/L’Hospitalet vs Gòtics RC, diumenge 15 de març a les 12:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

GEiEG “B” vs RC Martorell, diumenge 15 de març a les 12:00h al Palau Sacosta, Girona

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *