Horaris del cap de setmana del 14 i 15 de novembre

RugbyCat

Fotografia de Segi Picoy

DIVISIÓ D’HONOR

FC Barcelona vs AMPO Ordizia, diumenge 15 de novembre a les 12:30h a La Teixonera, Barcelona

Hernani CRE vs UE Santboiana, aplaçat al cap de setmana del 21 i 22 de novembre

DIVISIÓ D’HONOR “B”

Barcelona Enginyers Rugby vs Tecnidex  València RC, dissabte 14 de novembre a les 17:00h a La Mar Bella, Barcelona

RC L’Hospitalet vs Químic ER, dissabte 14 de novembre a les 17:00h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

UE Santboiana “B” vs Fénix RC, dissabte 14 de novembre a les 18:30h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

CP Les Abelles vs CR La Vila, diumenge 15 de novembre a les 12:00h al Quatre Carreres, València

RC Sitges vs CR Sant Cugat, aplaçat al cap de setmana del 21 i 22 de novembre

CAU València vs BUC, aplaçat al cap de setmana del 21 i 22 de novembre

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP A

BUC “B” vs GEiEG, dissabte 14 de novembre a les 17:00h a La Foixarda, Barcelona

FC Barcelona “B” vs Manresa RC, dissabte 14 de novembre a les 19:30h a La Teixonera, Barcelona

CR Tarragona vs Garrotxa RC,  diumenge 15 de novembre a les 12:00h al Camp de rugby de la Laboral, Tarragona

INEF Lleida vs Spartans de Granollers,  diumenge 15 de novembre a les 12:00h a La Caparrella, Lleida

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP B

Banyoles RC vs  RC Sitges “B”, dissabte 14 de novembre a les 16:00h al Camp Vell de Banyoles

Castelldefels RUC vs Gòtics RC, dissabte 14 de novembre a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

RC Cornellà vs Barcelona Enginyes Rugby “B”, dissabte 14 de novembre a les 17:30h a les Pistes d’Atletisme de Cornellà de Llobregat

CR Senglars de Torroella v CEU,  diumenge 15 de novembre a les 12:00h al Camp de Rugby de Torroella de Montgrí

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP C

Castelldefels RUC “B” vs RC Mataró, dissabte 14 de novembre a les 14:00h a Can Vinader, Castelldefels

Anoia RC vs CR Alella, dissabte 14 de novembre a les 16:00h al Camp de les Comes, Igualada

Navata Alt Empordà RC vs SEL Vilanova i la Geltrú, dissabte 14 de novembre a les 16:00h a Navata

Osona RC vs UE Santboiana “C”, dissabte 14 de novembre a les 16:00h al Camp de Rugby de Vic

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP D

Reus Deportiu vs Ripollès RC, dissabte 14 de novembre a les 15:30h al Camp de Rugby de Reus

Químic ER “B” vs Sabadell RC, dissabte 14 de novembre a les 16:30h a La Teixonera, Barcelona

CR Carboners de Terrassa vs RC Mataró “B”, dissabte 14 de novembre a les 18:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

FC Barcelona “C” vs Santa Coloma RC, dissabte 14 de novembre a les 18:00h a La Teixonera, Barcelona

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA E

Martorell RC vs CEU “B”, dissabte 14 de novembre a les 18:15h al Torrent de Llops, Martorell

BUC “C” vs Barcelona Enginyers Rugby “C”, diumenge 15 de novembre a les 10:30h a La Foixarda, Barcelona

CR Carboners de Terrassa “B” vs Gòtics RC “B”,  diumenge 15 de novembre a les 11:00h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

CR Sant Cugat “C” vs RC Badalona, diumenge 15 de novembre a les 12:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

PRIMERA CATALANA FEMENINA

RC Sitges vs INEF Barcelona, dissabte 14 de novembre a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

UE Santboiana vs CR Sant Cugat, dissabte 14 de novembre a les 16:00h al Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

Gòtics RC vs GEiEG, dissabte 14 de novembre a les 18:30h a La Foixarda, Barcelona

SEGONA CATALANA FEMENINA

Granollers/Martorell vs CEU, dissabte 14 de novembre a les 16:00h al Torrent de Llops, Martorell

Manresa RC vs Reus Deportiu, diumenge 15 de novembre a les 12:00h al Camp de Rugby del Congost, Manresa

BUC vs Castelldefels RUC, diumenge 15 de novembre a les 12:00h a La Foixarda, Barcelona

CR Carboners de Terrassa vs RC L’Hospitalet, diumenge 15 de novembre a les 12:30h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *