Horaris del cap de setmana del 15 i 16 de febrer

RugbyCat

Fotografia de CR Alella

Aquests són els horaris del cap de setmana del 15 i 16 de febrer.

DIVISIÓ D’HONOR

UE Santboiana vs Getxo Artea RC, diumenge 16 de febrer a les 12:00h al Baldir Aleu, Sant Boi de Llobregat

DIVISIÓ D’HONOR B

RC L’Hospitalet vs CR La Vila, dissabte 15 de febrer a les 16:00h a la Feixa Llarga, l’Hopsitalet de Llobregat

CAU València vs CR Sant Cugat, dissabte 15 de febrer a les 16:00h al Camp del Riu Túria, València

BUC vs Tecnidex València, diumenge 16 de febrer a les 12:00h a la Mar Bella, Barcelona

FC Barcelona vs CNPN Enginyers, diumenge 16 de febrer a les 12:30h a la Teixonera, Barcelona

PRIMERA NACIONAL

UE Santboiana “B” vs RC Ponent, dissabte 15 de febrer a les 16:00h al Baldir Aleu, Sant Boi de Llobregat

Ejea RC vs ARPN, dissabte 15 de febrer a les 16:00h al Polideportivo Municipal d’Ejea de los Caballeros

GEiEG vs Químic RC, dissabte 15 de febrer a les 16:00h al Complex  Esportiu del GEiEG Palau Sacosta, Girona

Fénix RC vs RC Sitges, dissabte 15 de febrer a les 16:00h al Pinares de Venecia, Saragossa

PRIMERA CATALANA

CEU vs CR Senglars de Torroella, dissabte 15 de febrer a les 16:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

INEF Lleida vs SEL Vilanova, dissabte 15 de febrer a les 17:00h a les Instal·lacions de la Caparrella, Lleida

CR Sant Cugat “B” vs FC Barcelona “B”, dissabte 15 de febrer a les 17:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

CR Tarragona vs Gòtics RC, dissabte 15 de febrer a les 18:00h a la Mar Bella, Barcelona

RC Cornellà vs RC L’Hospitalet “B”, dissabte 15 de febrer a les 19:00h al Camp de Rugby de Cornellà

SEGONA CATALANA

Banyoles RC  vs CNPN Enginyers “B”, dissabte 15 de febrer a les 17:00h al Camp de Rugby de Banyoles

BUC “B” vs Reus Deportiu, diumenge 16 de febrer a les 10:15h a la Mar Bella, Barcelona

CR Alella vs RC Martorell, diumenge 16 de febrer a les 10:30h al Camp Municipal de les Oliveres, Santa Coloma

Santa Coloma RC vs XV del Vallès/Granollers, diumenge 16 de febrer a les 12:00h al Camp Municipal de les Oliveres, Santa Coloma

Manresa RC vs Castelldefels RUC, diumenge 16 de febrer a les 13:30h a l’Estadi de Futbol del Congost, Manresa

TERCERA CATALANA

Grup Sud

Químic RC “B” vs CNPN Enginyers “C”, dissabte 15 de febrer a les 16:00h a la Mar Bella, Barcelona

RC Sitges “B” vs Los Taus d”Amposta, dissabte 15 de febrer a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

Gòtics RC “B” vs ARPN “B”, diumenge 16 de febrer a les 12:00h al Camp de Rugby de Cornellà

Grup Nord

GEiEG “B” vs Osona RC, dissabte 15 de febrer a les 14:00h al Complex Esportiu del GEiEG Palau Sacosta, Girona

CR Carboners de Terrassa vs Ripollès RC, dissabte 15 de febrer a les 16:30h al Camp de Rugbi de Can Jofresa, Terrassa

RC Mataró vs Garrotxa RC, diumenge 16 de febrer a les 12:00h a Mataró

COPA CATALUNYA FEMENINA

Grup A

RC Sitges vs CEU/L’Hospitalet, dissabte 15 de febrer a les 14:30h a Santa Bárbara, Sitges

Carboneres de Terrassa vs Sant  Cugat/Granollers, diumenge 16 de febrer a les 12:30h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

Grup B

Castelldefels RUC vs RC Martorell, dissabte 15 de febrer a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

UE Santboiana vs Catalunya Nova, diumenge 16 de febrer a les 12:ooh a Sant Boi de Llobregat

3 thoughts on “Horaris del cap de setmana del 15 i 16 de febrer

  • 13 febrer 2014 at 11:13
    Permalink

    El partit Manresa – Castelldefels és a les 13.30 h a l’Estadi de futbol del Congost.
    Gràcies

    Reply
  • 18 febrer 2014 at 12:53
    Permalink

    El Reus Deportiu té 11 punts va fer bonus diumenge pasat contra B.U.C. B

    Reply

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *