Horaris del cap de setmana del 15 i 16 de març

RugbyCat

DIVISIÓ D’HONOR

UE Santboiana vs VRAC Quesos Entrepinares, diumenge 16 de març a les 12:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

DIVISIÓ D’HONOR “B”

BUC vs FC Barcelona, dissabte 15 de març a les 15:15h a la Foixarda, Barcelona

CR Sant Cugat vs CP Les Abelles, dissabte 15 de març a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

Tecnidex València vs RC L’Hospitalet, dissabte 15 de març a les 16:00h al Quatre Carreres, València

CR La Vila vs CNPN Enginyers, diumenge 16 de març a les 12:30h a El Pantano, La Villajoyosa

PRIMERA CATALANA

CEU vs CR Sant Cugat “B”, dissabte 15 de març a les 16:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

RC L’Hospitalet “B” vs SEL Vilanova, dissabte 15 de març a les 17:30h a la Feixa Llarga, Hospitalet de Llobregat

FC Barcelona “B” vs Gòtics RC, dissabte 15 de març a les 19:00h a la Teixonera, Barcelona

RC Cornellà vs INEF Lleida, dissabte 15 de març a les 20:00h a les instal·lacions esportives de la Torre Roja de Viladecans

CR Senglars de Torroella vs CR Tarragona, diumenge 16 de març a les 12:00h al Camp de Rugby de Torroella de Montgrí

SEGONA CATALANA

BUC “B” vs Manresa RC, dissabte 15 de març a les 16:45h a la Foixarda, Barcelona

XV del Vallès vs RC Martorell, dissabte 15 de març a les 17:30h a Granollers

Reus Deportiu vs Banyoles RC, diumenge 16 de març a les 11:30h al Camp de Rugbi de Reus

Santa Coloma RC vs RC Alella, diumenge 16 de març a les 12:00h al Camp de les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

Castelldefels RUC vs CNPN Enginyers “B”, diumenge 16 de març a les 14:00h a Can Vinader, Castelldefels

TERCERA CATALANA

Playoffs d’ascens semifinals tornada

Garrotxa RC vs CEU “B”, dissabte 15 de març a les 16:00h a Sant Roc, Olot

Químic RC “B” vs CR Carboners de Terrassa, dissabte 15 de març a les 16:00h a la Teixonera, Barcelona

Posicions finals, tornada

Osona RC vs ARPN “B”, dissabte 15 de març a les 15:30h al Camp de Rugby de Vic

Los Taus d’Amposta vs GEiEG “B”, dissabte 15 de març a les 17:00h al Serengeti Stadium, Amposta

RC Sitges “B” vs Ripollès RC, dissabte 15 de març a les 17:30h a Santa Bàrbara, Sitges

Gòtics RC “B” vs RC Mataró, diumenge 16 de març a les 12:00h a la Foixarda, Barcelona

DIVISIÓ D’HONOR FEMENINA

CRAT Corunya vs INEF Barcelona, dissabte 15 de març a les 17:00h a Elviña, A Corunya

COPA CATALUNYA FEMENINA

RC Sitges vs CR Carboneres de Terrassa, dissabte 15 de març a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

Sant Cugat/Granollers vs Gòtics RC, dissabte 15 de març a les 17:45h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

Catalunya Nova vs ARPN, diumenge 16 de març a les 11:00h La Caparrella, Lleida

UE Santboiana vs Castelldefels RUC, diumenge 16 de març a les 12:00h Sant Boi de Llobregat

2 thoughts on “Horaris del cap de setmana del 15 i 16 de març

  • 11 març 2014 at 14:48
    Permalink

    El partido RCC – INEF se jugarà el Sábado 15 a las 20 h en las instalaciones deportivas de la Torre Roja de Viladecans.

    Reply
    • 11 març 2014 at 14:50
      Permalink

      Gràcies per la informació!

      Reply

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *