Horaris del cap de setmana del 15 i 16 de novembre

RugbyCat

Fotografia d’Ernesto Aradilla

DIVISIÓ D’HONOR 

FC Barcelona vs VRAC Quesos Entrepinares, diumenge 16 de novembre a les 12:30h a La Teixonera, Barcelona

CR Hermi El Salvador vs UE Santboiana, diumenge 16 de novembre a les 12:30h al Pepe Rojo, Valladolid

DIVISIÓ D’HONOR “B”

Barcelona Enginyers Rugby vs CR Sant Cugat, dissabte 15 de novembre a les 16:00h a la Mar Bella, Barcelona

CP Les Abelles vs Fénix RC, dissabte 15 de novembre a les 16:30h al Quatre Carreres, València

CAU València vs Tecnidex València RC, dissabte 15 de novembre a les 16:30h al Camp del Riu Túria, València

RC L’Hospitalet vs BUC, dissabte 15 de novembre a les 16:30h a la Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP A

CEU vs RC Martorell, dissabte 15 de novembre a les 16:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

Castelldefels RUC vs CR Senglars de Torroella, dissabte 15 de novembre a les 16:00h a Can  Vinader, Castelldefels

CR Sant Cugat vs CR Tarragona, dissabte 15 de novembre a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

Químic ER vs RC Cornellà,  dissabte 15 de novembre a les 16:30h a La Teixonera, Barcelona

Santa Coloma RC vs Gòtics RC, diumenge 16 de novembre a les 12:30h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP B

UE Santboiana “B” vs Barcelona Enginyers Rugby “B”, dissabte 15 de novembre a les 16:00h a l’Estadi d’Atletisme Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

BUC “B” vs INEF Lleida,  dissabte 15 de novembre a les 16:30h a La Foixarda, Barcelona

CR Spartans de Granollers vs GEiEG,  dissabte 15 de novembre a les 17:00h a Granollers

Banyoles RC vs FC Barcelona “B”, dissabte 15 de novembre a les 17:00h al Camp Vell de Banyoles

SEL Vilanova vs RC L’Hospitalet “B”, diumenge 16 de novembre a les 12:00h a la Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP C

Reus Deportiu vs CR Carboners de Terrassa “B”, dissabte 15 de novembre a les 15:30h al Camp de Rugby de Reus

Osona RC vs RC Cornellà, dissabte 15 de novembre a les 15:30h al Camp de rugby de Vic

Manresa RC vs Navata Alt Empordà RC, dissabte 15 de novembre a les 16:30h al Camp de Rugbi del Congost, Manresa

Gòtics RC “B” vs Garrotxa RC, dissabte 15 de novembre a les 18:00h a La Foixarda, Barcelona

RC Mataró vs Barcelona Enginyers Rugby “C”, diumenge 16 de novembre a les 12:00h a Mataró

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP D

Ripollès RC vs CR Alella, dissabe 15 de novembre a les 14:00h al Camp Municipal d’Esports, Ripoll

Los Taus d’Amposta RCTE vs RC Sitges “B”, dissabte 15 de novembre a les 17:00h al Serenguetti Stadium, Amposta

Anoia RC vs Químic ER “B”, dissabte 15 de novembre a les 20:15h a Igualada

Sabadell RC vs CR Carboners de Terrassa, diumenge 16 de novembre a les 11:00h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

CEU “B” vs BUC “C”, diumenge 16 de novembre a les 12:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

PRIMERA CATALANA FEMENÍ

Playoffs

INEF Barcelona vs GEiEG, diumenge 16 de novembre a les 10:30h a La Foixarda, Barcelona

Barcelona Enginyers Rugby vs UE Santboiana, diumenge 16 de novembre a les 14:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

SEGONA CATALANA FEMENÍ

Castelldefels RUC vs CEU/L’Hospitalet, dissabte 15 de novembre a les 14:00h a Can Vinader, Castelldefels

BUC vs  RC Martorell, dissabte 15 de novembre a les 15:00h a La Foixarda, Barcelona

CR Sant Cugat vs RC Sitges, diumenge 16 de novembre a les 13:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *