Horaris del cap de setmana del 16 i 17 de novembre

RugbyCat

DIVISIÓ D’HONOR B

FC Barcelona vs CR La Vila, dissabte 16 de novembre a les 15:00h a la Teixonera, Barcelona

CP Les Abelles vs CNPN Enginyers, dissabte 16 de novembre a les 16:00h a Quatre Carreres, València

RC L’Hospitalet vs CR Sant Cugat, dissabte 16 de novembre a les 16:00h a la Feixa Llarga, Hospitalet de Llobregat

CAU València vs BUC, dissabte 16 de novembre a les 16:00h al Camp del Riu Túria, València

PRIMERA NACIONAL

Químic RC vs G.E. i E.G., dissabte 16 de novembre a les 16:30h a la Teixonera, Barcelona

ARPN vs Ejea RC, dissabte 16 de novembre a les 18:00h a la Mar Bella, Barcelona

Ponent RC vs UE Santboiana “B”, diumenge 17 de novembre a les 13:00h al Polideportivo de los Príncipes de España, Palma de Mallorca

RC Sitges vs Fénix RC, diumenge 17 de novembre a les 15:00h a Santa Bàrbara, Sitges

PRIMERA CATALANA

CR Tarragona vs FC Barcelona, dissabte 16 de novembre a les 14:30 al Comlex Educatiu de Tarragona

SEL Vilanova vs Gòtics RC, dissabte 16 de novembre a les 17:00h a les Pistes Polisportives de Vilanova i la Geltrú

CR Sant Cugat “B” vs RC L’Hospitalet, dissabte 16 de novembre a les 17:30h a la Feixa Llarga, Hospitalet de Llobregat

INEF Lleida vs CEU, diumenge 17 de novembre a les 12:00h a les Instal·lacions de la Paeria, Lleida

RC Cornellà vs Senglars Torroella, dissabte 16 de novembre a les 16:00h a l’Estadi Mmunicipal de Cornellà

SEGONA CATALANA

RC Martorell vs CNPN Enginyers “B”, dissabte 16 de novembre a les a les 18:00h al Complex Esportiu Torrent de Llops, Martorell

Banyoles RC vs Castelldefels RUC, dissabte 16 de novembre a les 16:00h al Camp de Rugbi de Banyoles

Manresa RC vs XV del Vallès/Granollers, diumenge 17 de novembre a les 12:30h a l’Estadi de futbol del Congost, Manresa

Santa Coloma RC vs Reus Deportiu, diumenge 17 de novembe a les 12:00h a Santa Coloma

CR Alella vs BUC “B”, diumenge 17 de novembre a les 10:30h a Santa Coloma

TERCERA CATALANA

Químic RC vs Los Taus de Amposta, dissabte 16 de novembre a les 17:00h a la Teixonera, Barcelona

Gòtics RC “B” vs Club Esportiu Universitari “B”, dissabte 16 de novembre a les 17:30 a les Pistes Universitaries de la UB, Barcelona

RC Sitges “B” vs ARPN “B”, diumenge 17 de novembre a les 11:30 a Santa Bàrbara, Sitges

FEMENÍ PRIMERA CATALANA

INEF Barcelona vs G.E. i E.G., dissabte 16 de novembre a les 19:00h a la Feixa Llarga, Hospitalet de Llobregat

UE Santboiana vs Gòtics RC, diumenge 17 de novembre a les 12:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

FEMENÍ SEGONA CATALANA

ARPN vs Sant Cugat/Granollers, dissabte 16 de novembre a les 20:00h a la Mar Bella, Barcelona

Castelldefels RUC vs CR Carboneres de Terrassa, dissabte 16 de novembre a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

RC Martorell vs Catalunya Nova, dissabte 16 de novembre a les 19:30h al Complex Esportiu Torrent de Llops, Martorell

 

2 thoughts on “Horaris del cap de setmana del 16 i 17 de novembre

  • 12 novembre 2013 at 08:07
    Permalink

    Sitges B vs ARPN B es el diumenge 17, 11.30h

    Reply
    • 12 novembre 2013 at 10:12
      Permalink

      Gràcies per la informació!

      Reply

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *