Horaris del cap de setmana del 17 i 18 de desembre

RugbyCat

Fotografia de CRUC

Campionat Autonòmic de Seleccions Femení

Catalunya vs Madrid, dissabte a les 16:30h als Camps Diego Pantera, València

Divisió d’Honor

 

Partit Resultat
17 desembre 2016 11:30 La Teixonera
FC Barcelona UE Santboiana
-:-
17 desembre 2016 15:30 La Cartuja
Cajasol Ciencias Sevilla CR Complutense Cisneros
-:-
17 desembre 2016 16:00 Landari Toki
Hernani CRE Independiente RC
-:-
17 desembre 2016 16:30 Pepe Rojo
VRAC Quesos Entrepinares Gernika Rugby Taldea
-:-
18 desembre 2016 12:30 Las Terrazas
Alcobendas Rugby AMPO Ordizia
-:-
5 març 2017 Fadura
Getxo Errugbia CR El Salvador
-:-

Divisió d’Honor “B”

 

Partit Resultat
17 desembre 2016 16:00 La Feixa Llarga
RC L’Hospitalet CP Les Abelles
-:-
17 desembre 2016 16:30 Camp del Riu Túria
CAU València BUC
-:-
17 desembre 2016 17:00 Quatre Carreres
Tecnidex València CR Sant Cugat
-:-
17 desembre 2016 17:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana B CR La Vila
-:-
17 desembre 2016 17:00 Pinares de Venecia
Fénix RC Tatami RC
-:-
18 desembre 2016 12:00 La Marbella
BCN Enginyers Rugby Club Univ. Rugby Murcia
-:-

Divisió d’Honor Catalana

 

Partit Resultat
17 desembre 2016 17:00
INEF Lleida CR Sant Cugat B
-:-
17 desembre 2016 17:45
FC Barcelona C GEiEG
-:-
17 desembre 2016 18:00
CEU Químic ER
-:-
18 desembre 2016 12:30
Gòtics RC CR Tarragona
-:-
18 desembre 2016 13:00
RC Sitges Castelldefels RUC
-:-

Primera Catalana

 

Partit Resultat
17 desembre 2016 16:00 Torrent de Llops
RC Martorell Garrotxa Banyoles R
-:-
17 desembre 2016 16:00 El Congost
Manresa RC RC Hospitalet B
-:-
17 desembre 2016 17:00 Cornellà
BCN Enginyers Rugby B RC Cornellà
-:-
17 desembre 2016 19:30 La Teixonera
FC Barcelona B BUC B
-:-
18 desembre 2016 11:00 La Foixarda
Gòtics RC B Santa Coloma RC
-:-
18 desembre 2016 12:00 Camp Municipal
Senglars de Torroella CEU B
-:-
15 abril 2017 Pistes Atletisme
CR Spartans Granollers Sabadell RC
-:-

Segona Catalana

 

Partit Resultat
17 desembre 2016 16:30 Can Jofresa
Carboners de Terrassa RC Badalona
-:-
17 desembre 2016 18:30 La Foixarda
BUC C BCN Enginyers Rugby C
-:-
17 desembre 2016 20:00 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró Químic B
-:-
18 desembre 2016 11:00 Sínia Batadet
SEL Vilanova Castelldefels RUC B
-:-
18 desembre 2016 12:00 Camp de Rugby de Reus
Reus Deportiu Osona RC
-:-

Tercera Catalana

 

Partit Resultat
17 desembre 2016 13:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B Ripollès RC
-:-
18 desembre 2016 09:30 La Foixarda
BUC D Rugby Navata
-:-
18 desembre 2016 11:00 Camp Municipal Esports Alella
CR Alella Manresa RC B
-:-
18 desembre 2016 14:00 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró B Anoia RC
-:-
4 març 2017 Torrent de Llops
RC Martorell B Begues RC
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *