Horaris del cap de setmana del 17 i 18 de gener

RugbyCat

Fotografia de Lorena Rodríguez

DIVISIÓ D’HONOR

FC Barcelona vs  Getxo Artea RT, diumenge 18 de gener a les 12:30h a la Teixonera, Barcelona

CRC Pozuelo vs UE Santboiana, diumene 18 de gener a les 12:30h a el Valle de las Cañas, Pozuelo de Alarcón

DIVISIÓ D’HONOR “B”

RC L’Hospitalet vs RC Sitges, dissabte 17 de gener a les 16:30h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

Fénix RC vs Tecnidex València RC, dissabte 17 de gener a les 17:00h al Pinares de Venecia, Saragossa

BUC vs CR Sant Cugat, dissabte 17 de gener a les 18:00h a La Foixarda, Barcelona

CP Les Abelles vs Barcelona Enginyers Rugby, diumenge 18 de gener a les 12:0h al Quatre Carreres, València

CR La Vila vs CAU València, diumenge 18 de gener a les 12:30h a El Pantano, la Vilajoyosa

DIVISIÓ D’HONOR FEMENINA

CR Complutense Cisneros vs GEiEG, dissabte 17 de gener a les 15:00h a La Central, Madrid

Olímpico de Pozuelo vs INEF Barcelona, dissabte 17 de gener a les 14:30h al Valle de las Cañas, Pozuelo de Alarcón

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA LLIGA OR

UE Santboiana “B” vs  GEiEG, dissabte 17 de gener a les 16:30h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

INEF Lleida vs CEU, dissabte 17 de gener a les 17:00h a La Caparrella, Lleida

BUC “B” vs CR Sant Cugat “B”, dissabte 17 de gener a les 19:30h a La Foixarda, Barcelona

Gòtics RC vs Químic ER, diumenge 18 de gener a les 11:00h a La Foixarda, Barcelona

CR Senglars de Torroella, diumenge 18 de gener a les 12:00h al Camp de Rugby de Torroella de Montgrí

PRIMERA CATALANA

CR Tarragons vs SEL Vilanova, dissabte 17 de gener a les 15:30h al Complex Esportiu de Tarragona

Castelldefels RUC vs Garrotxa RC, dissabte 17 de gener a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

Barcelona Enginyers Rugby “B” vs CR Spartans de Granollers, dissabte 16:00h a la Mar Bella, Barcelona

Los Taus d’Amposta RCTE vs Banyoles RC, dissabte 17 de gener a les 17:00h al Serengetti Stadium, Amposta

RC L’Hospitalet “B” vs RC Sitges “B”, dissabte 17 de gener a les 18:00h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

RC Martorell vs RC Cornellà, dissabte 17 de gener a les 18:15h al Torrent de Llops, Martorell

Santa Coloma RC vs Manresa RC, diumenge 18 de gener a les 12:00h a les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

SEGONA CATALANA

CR Sant Cugat “C” vs Osona RC, dissabte 17 de gener a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

Químic ER “B” vs UE Santboiana “C”, dissabte 17 de gener a les 16:30h a La Teixonera, Barcelona

RC Mataró vs Barcelona Enginyers Rugby “C”, dissabte 17 de gener a les 19:00h a Mataró

CR Alella vs CR Carboners de Terrassa, diumenge 18 de gener a les 10:00h al Camp d’Esports d’Alella

Reus Deportiu vs CEU “B”, diumenge 18 de gener a les 11:30h al Camp de Rugby de Reus

TERCERA CATALANA

Ripollès RC vs  Sabadell RC, dissabte 17 de gener a les 14:00h al Camp Municipal d’Esports de Ripoll

CR Carboners de Terrassa “B” vs CEU “C”, dissabte 17 de gener a les 16:30h a Can Jofresa, Terrassa

Navata Alt Empordà RC vs Anoia RC, dissabte 17 de gener a les 17:00h a Igualada

BUC “C” vs Gòtics RC “B”, diumenge 18 de gener a les 12:30h a La Foixarda, Barcelona

FC Barcelona “C” vs Químic ER “C”, horari per confirmar

COPA CATALANA FEMENINA

Castelldefels RUC vs Gòtics RC, dissabte 17 de gener a les 14:00h a Can Vinader, Castelldefels

RC Sitges vs GEiEG “B”, dissabte 17 de gener a les 15:30h a Santa Bàrbara, Sitges

CR Carboners de Terrassa vs CEU/L’Hospitalet, dissabte 17 de gener a les 18:00h a Can Jofresa, Terrassa

BUC vs Reus/Santa Coloma, diumenge 18 de gener a les 09:30h a La Foixarda, Barcelona

CR Sant Cugat vs UE Santboiana, diumenge 18 de gener a les 11:30h a La Guinardera, Sant  Cugat del Vallès

Barcelona Enginyers Rugby vs RC Martorell, diumenge 18 de gener a les 12:00h a la Mar Bella, Barcelona

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *