Horaris del cap de setmana del 18 i 19 de gener

RugbyCat

Fotografia de Juan Carlos Gómez

DIVISIÓ D’HONOR B

CAU València vs CNPN Enginyers, dissabte 18 de gener a les 16:00h al Camp del Riu Túria, València

RC L’Hospitalet vs CP Les Abelles, dissabte 18 de gener a les 16:00h a la Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

BUC vs CR Sant Cugat, diumenge 19 de gener a les 12:00h a Cornellà

Tecnidex València vs CR La Vila, diumenge 19 de gener a les 12:00h al Quatre Carreres, València

PRIMERA NACIONAL

UE Santboiana “B” vs Químics RC, dissabte 18 de gener a les 16:00h al Bbaldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

Ejea RC vs Fénix RC, dissabte 18 de gener a les 16:00h a la Ciudad Deportiva de Ejea de los Caballeros

GEiEG vs RC Sitges, dissabte 18 de gener a les 16:00h al Complex Esportiu del GEiEG Palau Sacosta, Girona

RC Ponent vs ARPN, dissabte 18 de gener a les 16:00h al Polideportivo Príncipes de España, Palma de Mallorca

PRIMERA CATALANA

FC Barcelona “B” vs CR Senglars de Torroella, dissabte 18 de gener a les 16:00h a la Teixonera, Barcelona

RC L’Hospitalet “B” vs INEF Lleida, dissabte 18 de gener a les 17:30h a la Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

CR Tarragona vs CR Sant Cugat “B”, diumenge 19 de gener a les 12:00h al Complex Educatiu de Tarragona

SEL Vilanova vs RC Cornellà, diumenge 19 de gener a les 12:00h a les Ppistes Polisportives de Vilanova i la Geltrú

Gòtics RC vs CEU, horari per determinar

SEGONA CATALANA

CNPN Enginyers “B” vs BUC “B”, dissabte 18 de gener a les 16:00h a la Mar Bella, Barcelona

Castelldefels RUC vs Reus Deportiu, dissabte 18 de gener a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

Banyoles RC vs Manresa RC, dissabte 18 de gener a les 17:00h al Camp de Rugbi de Banyoles

XV del Vallès/Granollers vs RC Alella, dissabte 18 de gener a les 17:30h a Granollers

RC Martorell vs Santa Coloma RC, dissabte 18 de gener a les 18:00h al Complex Esportiu Torrent de Llops, Martorell

TERCERA CATALANA

Grup Nord

GEiEG “B” vs CR Carboners de Terrassa, dissabte 18 de gener a les 14:00h al Complex Esportiu del GEiEG Palau Sacosta, Girona

Garrotxa RC vs Osona RC, dissabte 18 de gener a les 16:00h a Sant Roc, Olot

RC Mataró vs Ripollès RC, diumenge 19 de gener a les 10:00h a Mataró

Grup Sud

CEU “B” vs Químics RC “B”, dissabte 18 de gener a les 17:30h a les Ppistes Universitàries de la UB, Barcelona

ARPN “B” vs CNPN Enginyers “C”, diumenge 19 de gener a les 12:00h a la Mar Bella, Barcelona

Gòtics RC “B” vs RC Sitges “B”, horari per determinar

FINALS FEMENINES

INEF Barcelona vs GEiEG, dissabte 18 de gener a les 19:00h a la Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

Sant Cugat/Granollers vs RC Martorell, dissabte 18 de gener a les 17:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

RC Sites vs ARPN, dissabte 18 de gener a les 17:30h a Santa Bàrbara, Sitges

Catalunya Nova vs Carboneres de Terrassa, diumenge a les 12:00h a les Instal·lacions de la Caparrella, Lleida

RC L’Hospitalet/CEU vs Castelldefels RUC, diumenge 19 de gener a les 12:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

Gòtics RC vs UE Santboiana, horari per determinar

3 thoughts on “Horaris del cap de setmana del 18 i 19 de gener

  • 14 gener 2014 at 12:43
    Permalink

    Divisio Honor B

    BUC – CR San Cugat diumenge 19 de Gener a les 12 h a Cornella

    Reply
  • 14 gener 2014 at 14:37
    Permalink

    Ponent – ARPN dissabte a les 16h (o això o anem amb el vol equivocat, jejeje)

    Reply

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *