Horaris del cap de setmana del 18 i 19 d’octubre

RugbyCat

Fotografia d’Albert Navarro

DIVISIÓ D’HONOR

FC Barcelona vs AMPO Ordizia, diumenge 19 d’octubre a les 12:30h a La Teixonera, Barcelona

Bathco Santander Rugby vs UE Santboiana, diumenge 19 d’octubre a les 12:00h a l’Estadio Municipal de San Román, Santander

DIVISIÓ D’HONOR “B”

RC L’Hospitalet vs CAU València, dissabte 18 d’octubre a les 16:00h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

CP Les Abelles vs BUC, dissabte 18 d’octubre a les 16:00h al Quatre Carreres, València

Barcelona Enginyers Rugby vs RC Sitges, dissabte 18 d’octubre a les 18:00h a La Foixarda, Barcelona

CR La Vila vs Tecnidex València RC, diumenge 19 d’octubre a les 12:30h a El Pantano, la Villajoyosa

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP A

RC Cornellà vs Gòtics RC, dissabte 18 d’octubre a les 16:00h a l’Estadi Municipal de Cornellà

CEU vs Santa Coloma RC, dissabte 18 d’octubre a les 16:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

Químic ER vs CR Sant Cugat “B”, dissabte 18 d’octubre a les 16:30h a La Teixonera, Barcelona

RC Martorell vs Castelldefels RUC, dissabte 18 d’octubre a les 18:00h al Torrent de Llops, Martorell

CR Senglars de Torroella vs CR Tarragona, diumenge 19 d’octubre a les 12:00h al Camp Municipal d’Esports, Torroella de Montgrí

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP B

GEiEG vs FC Barcelona “B”, dissabte 18 d’octubre a les 17:15h al Palau Sacosta, Girona

RC L’Hospitalet “B” vs Barcelona Enginyers Rugby “B”, dissabte 18 d’octubre a les 18:00h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

BUC “B” vs UE Santboiana “B”, diumenge 19 d’octubre a les 10:30h a La Foixarda, Barcelona

INEF Lleida vs CR Spartans de Granollers, diumenge 19 d’octubre a les 12:00h a La Caparrella, Lleida

SEL Vilanova i la Geltrú vs Banyoles RC, diumenge 19 d’octubre a les 12:00h a les Pistes Polisportives de Vilanova i la Geltrú

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP C

Garrotxa RC vs Osona RC, dissabte 18 d’octubre a les 16:00h a Sant Roc, Olot

Barcelona Enginyers Rugby “C” vs RC Cornellà “B”, dissabte 18 d’octubre a les 17:45h a l’Estadi Municipal de Cornellà

Navata Alt Empordà RC vs Reus Deportiu, dissabte 18 d’octubre a les 18:00h al Camp de Rugby de Navata

CR Carboners de Terrassa “B” vs Manresa RC, diumenge 19 d’octubre a les 10:00h a an Jofresa, Terrassa

Gòtics RC “B” vs RC Mataró, diumenge 19 d’octubre a les 12:00h a La Foixarda, Barcelona

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA GRUP D

Los Taus d’Amposta RCTE vs Ripollès RC, dissabte 18 d’octubre a les 17:00h al Serengetti Stadium, Amposta

RC Sitges “B” vs CEU “B”, dissabte 18 d’octubre a les 17:30h a Santa Bàrbara, Sitges

Químic ER “B” vs Sabadell RC, dissabte 18 d’octubre a les 18:00h a La Teixonera, Barcelona

RC Alella vs BUC “C”, diumenge 19 d’octubre a les 10:00h al Camp d’Esports Municipal d’Alella

CR Carboners de Terrassa vs Anoia RC, diumenge 19 d’octubre a les 11:30h a Can Jofresa, Terrassa

PRIMERA CATALANA FEMENÍ

Barcelona Enginyers Rugby vs Gòtics RC, diumenge 19 d’octubre a les 12:00h a les Pistes Universitàries de la UB, Barcelona

INEF Barcelona vs UE Santboiana, diumenge 19 d’octubre a les 13:30h a La Foixarda, Barcelona

SEGONA CATALANA FEMENÍ

RC Sitges vs CR Carboneres de Terrassa, dissabte 18 d’octubre a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

BUC vs CR Sant Cugat, dissabte 18 d’octubre a les 16:30h a La Foixarda, Barcelona

CEU/L’Hospitalet vs RC Martorell, dissabte 18 d’octubre a les 12:00h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *