Horaris del cap de setmana del 19 i 20 de març

RugbyCat

Fotografia de Jaume Andreu

DIVISIÓ D’HONOR // Jornada 18

FC Barcelona vs Alcobendas Rugby, dissabte 19 de març a les 16:30h a La Teixonera, Barcelona

Bathco Rugby vs UE Santboiana, diumenge 20 de març a les 12:30h a San Román, Santander

DIVISIÓ D’HONOR “B” // Jornada 20

RC L’Hospitalet vs RC Sitges, dissabte 19 de març a les 16:30h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

CR Sant Cugat vs Fénix RC, dissabte 19 de març a les 17:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

UE Santboiana “B” vs Tecnidex València RC, dissabte 19 de març a les 19:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

Barcelona Enginyers Rugby vs CAU València, diumenge 20 de març a les 12:00h a La Mar Bella, Barcelona

CR La Vila vs BUC, diumenge 20 de març a les 12:30h a El Pantano, la Villajoyosa

COPA CATALANA FEMENINA

GRUP PRIMER // Final // Barcelona Enginyers Rugby vs Gòtics RC, diumenge 20 de març a les 10:00h a La Mar Bella, Barcelona

3er i 4t lloc // BUC vs RC Sitges, dissabte 19 de març a les 15:00h a La Foixarda, Barcelona

5è i 7è lloc // UE Santboiana vs CR Sant Cugat, dissabte 19 de març a les 18:00h al Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

GRUP SEGON // Final anada // “Hipofuritanes” vs Reus Deportiu, dissabte 19 de març a les 16:00h al Torrent de Llops, Martorell

Final petita anada // Manresa RC vs CEU, diumenge 20 de març a les 12:00h al Camp de Rugby del Congost, Manresa

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA // Jornada 9

Barcelona Enginyers Rugby “B” vs FC Barcelona “B”, dissabte 19 de març a les 16:00h a La Mar Bella, Barcelona

CEU vs INEF Lleida, dissabte 19 de març a les 16:00h al Sitari, Barcelona

Castelldefels RUC vs CR Tarragona, dissabte 19 de març a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

GEiEG vs Manresa RC, dissabte 19 de març a les 17:30h al Palau Sacosta, Girona

CR Sant Cugat “B” vs Gòtics RC, diumenge 20 de març a les 12:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

PRIMERA CATALANA // Jornada 9

UE Santboiana “C” vs RC Sitges “B”, dissabte 19 de març a les 16:30h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

CR Spartans de Granollers vs Banyoles RC, dissabte 19 de març a les 17:00h a les Pistes d’Atletisme de Granollers

RC Cornellà vs RC Martorell, dissabte 19 de març a les 17:30h al Camp de Rugby de Cornellà

FC Barcelona “C” vs CR Senglars de Torroella, dissabte 19 de març a les 18:00h a La Teixonera, Barcelona

Gòtics RC “B” vs Garrotxa RC, dissabte 19 de març a les 18:30h a La Foixarda, Barcelona

RC Mataró vs BUC “B”, dissabte 19 de març a les 19:00h al Camp del Camí del Mig, Mataró

RC L’Hospitalet “B” vs Químic ER “B”, diumenge 20 de març a les 12:30h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

SEGONA CATALANA // Jornada 8

Osona RC vs CR Alella, dissabte 19 de març a les 15:30h al Camp de Rugby de Vic

BUC “C” vs CEU “B”, dissabte 19 de març a les 17:00h a La Foixarda, Barcelona

Barcelona Enginyers Rugby “C” vs CR Carboners de Terrassa, dissabte 19 de març a les 18:00h a La Mar Bella, Barcelona

SEL Vilanova vs Sabadell RC, diumenge 20 de març a les 12:00h a la Sínia Batadet, Vilanova i la Geltrú

TERCERA CATALANA // Jornada 6 (aplaçat)

GEiEG “B” vs Anoia RC, dissabte 19 de març a les 16:00h al Palau Sacosta, Girona

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *