Horaris del cap de setmana del 2 i 3 d’abril

RugbyCat

Fotografia de Navata RC

DIVISIÓ D’HONOR // Jornada 19

AMPO Ordizia vs FC Barcelona, diumenge 3 d’abril a les 12:00h a Altamira, Ordizia

UE Santboiana vs Hernani CRE, diumenge 3 d’abril a les 12:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

DIVISIÓ D’HONOR “B” // Jornada 21

RC Sitges vs CP Les Abelles, dissabte 2 d’abril a les 15:00h a Santa Bàrbara, Sitges

Fénix RC vs RC L’Hospitalet, dissabte 2 d’abril a les 16:30h al Pinares de Venecia, Saragossa

Químic ER vs CR La Vila, dissabte 2 d’abril a les 16:30h a La Teixonera, Barcelona

CAU València vs UE Santboiana “B”, dissabte 2 d’abril a les 16:30h al Camp del Riu Túria, València

Barcelona Enginyers Rugby vs BUC, dissabte 2 d’abril a les 18:00h a La Mar Bella, Barcelona

Tecnidex València RC vs CR Sant Cugat, diumenge 3 d’abril a les 13:00h als Camps Jorge Diego Pantera, València

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA // Quarts de final

GEiEG vs Castelldefels RUC, dissabte 2 d’abril a les 16:00h al Palau Sacosta, Girona

CEU vs Manresa RC, dissabte 2 d’abril a les 16:00h al Sitari, Barcelona

PRIMERA CATALANA // Jornada 10

RC Martorell vs RC Mataró, dissabte 2 d’abril a les 16:00h al Torrent de Llops, Martorell

Banyoles RC vs RC Cornellà, dissabte 2 d’abril a les 16:00h al Camp Vell, Banyoles

RC Sitges “B” vs CR Spartans de Granollers, dissabte 2 d’abril a les 16:30h a Santa Bàrbara, Sitges

Garrotxa RC vs FC Barcelona “C”, dissabte 2 d’abril a les 17:00h a Sant Roc, Olot

BUC “B” vs RC L’Hospitalet “B”, dissabte 2 d’abril a les 18:30h a La Foixarda, Barcelona

Químic ER “B” vs Gòtics RC “B”, diumenge 3 d’abril a les 12:00h a La Teixonera, Barcelona

CR Senglars de Torroella vs UE Santboiana “C”, suspès

SEGONA CATALANA // Jornada 9

CEU “B” vs SEL Vilanova, dissabte 2 d’abril a les 17:30h al Sitari, Barcelona

TERCERA CATALANA // Jornada 7

Alt Empordà Navata RC vs Anoia RC, dissabte 2 d’abril a les 16:00h al Camp de Rugby de Navata

Santa Coloma RC vs GEiEG “B”, diumenge 3 d’abril a les 12:00h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramenet

RC Mataró “B” vs RC Martorell “B”, diumenge 3 d’abril a les 12:00h al Camp del Camí del Mig, Mataró

Badalona RC vs CR Carbonres de Terrassa “B”, diumenge 3 d’abril a les 12:00h als Camps Paco Águila, Badalona

Castelldefels RUC “B” vs Ripollès RC, diumenge 3 d’abril a les 14:00h a Can Vinader, Castelldefels

PRIMERA CATALANA FEMENINA // 5è 6è i 7è lloc

Castelldefels RUC vs UE Santboiana, dissabte 2 d’abril a les 14:00h a Can Vinader, Castelldefels

SEGONA CATALANA FEMENINA // Final tornada

Reus Deportiu vs Hipofuritanes, diumenge 3 d’abril a les 12:30h al Camp de Rugby de Reus

3r i 4t lloc // CEU vs Manresa RC, dissabte 2 d’abril a les 19:00h al Sitari, Barcelona

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *