Horaris del cap de setmana del 20 i 21 de febrer

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois

DIVISIÓ D’HONOR

VRAC Quesos Entrepinares vs UE Santboiana, diumenge 21 de febrer a les 12:30h al Pepe Rojo, Valladolid

FC Barcelona vs Getxo Artea RT, diumenge 21 de febrer a les 12:30h a La Teixonera, Barcelona

DIVISIÓ D’HONOR FEMENINA

GEiEG vs CRAT Universidade a Coruña, dissabte 20 de febrer a les 17:00h al Palau Sacosta, Girona

INEF Barcelona vs CR Majadahonda, diumenge 21 de febrer a les 11:00h a La Foixarda, Barcelona

DIVISIÓ D’HONOR “B”

CR Sant Cugat vs Químic ER, dissabte 20 de febrer a les 16:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

UE Santboiana “B” vs CR Sitges, dissabte 20 de febrer a les 17:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

CP Les Abelles vs BUC, dissabte 20 de febrer a les 17:00h als Camps Jorge Diego Pantera, València

RC L’Hospitalet vs CR La Vila, dissabte 20 de febrer a les 17:30h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

Barcelona Enginyers Rugby vs Fénix RC, dissabte 20 de febrer a les 18:00h a La Mar Bella, Barcelona

CAU València vs Tecnidex València RC, diumenge 21 de febrer a les 12:30h al Camp del Riu Túria, València

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA

Castelldefels RUC vs CR Sant Cugat “B”, dissabte 20 de febrer a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

CR Tarragona vs CEU, dissabte 20 de febrer a les 16:00h a La Laboral, Tarragona

FC Barcelona “B” vs GEiEG, dissabte 20 de febrer a les 19:30h a La Teixonera, Barcelona

Barcelona Enginyers Rugby “B” vs Manresa RC, dissabte 20 de febrer a les 20:00h a La Mar Bella, Barcelona

Gòtics RC vs INEF Lleida, diumenge 21 de febrer a les 12:30h a La Foixarda, Barcelona

PRIMERA CATALANA

Banyoles RC vs Garrotxa RC, dissabte 20 de febrer a les 16:00h al Camp Vell, Banyoles

RC Martorell vs FC Barcelona “C”, dissabte 20 de febrer a les 16:00h al Torrent de Llops, Martorell

Químic ER “B” vs CR Spartans de Granollers, dissabte 20 de febrer a les 16:30h a La Teixonera, Barcelona

BUC “B” vs UE Santboiana “C”, dissabte 20 de febrer a les 17:00h a La Foixarda, Barcelona

RC Sitges “B” vs CR Senglars de Torroella, diumenge 21 de febrer a les 12:00h a Santa Bàrbara, Sitges

RC Mataró vs Gòtics RC “B”, diumenge 21 de febrer a les 12:00h al Camp del Camí del Mig, Mataró

RC L’Hospitalet “B” vs RC Cornellà, diumenge 21 de febrer a les 12:30h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

TERCERA CATALANA

Castelldefels RUC “B” vs Navata Alt Empordà RC, dissabte 20 de febrer a les 14:00h a Can Vinader, Castelldefels

CR Carboners de Terrassa “B” vs Santa Coloma RC, dissabte 20 de febrer a les 16:00h a Can Jofresa, Terrassa

RC Martorell “B” vs GEiEG “B”, dissabte 20 de febrer a les 18:00h al Torrent de Llops, Martorell

Badalona RC vs RC Mataró “B”, diumenge 21 de febrer a les 12:00h als Camps Paco Águila, Badalona

GRUP PRIMER COPA CATALANA FEMENINA

RC Sitges vs Barcelona Enginyers Rugby, dissabte 20 de febrer a les 16:00h a Santa Bàrbara, Sitges

UE Santboiana vs BUC, dissabte 20 de febrer a les 16:30h al Constantí Miranda, Sant Boi de Llobregat

CR Sant Cugat vs Gòtics RC, dissabte 20 de febrer a les 18:00h a La Guinardera, Sant Cugat del Vallès

GRUP SEGON COPA CATALANA FEMENINA

CR Carboners de Terrassa vs “Hipofuritanes”, dissabte 20 de febrer a les 17:30h a Can Jofresa, Terrassa

RC L’Hospitalet vs Reus Deportiu, diumenge 21 de febrer a les 11:00h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

Manresa RC vs CEU, diumenge 21 de febrer a les 12:00h al Camp de Rugby del Congost, Manresa

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *