Horaris del cap de setmana del 22 i 23 d’octubre

RugbyCat

Fotografia de CR Tarragona

Divisió d’Honor

 

Partit Resultat
23 octubre 2016 11:30 Altamira
AMPO Ordizia Cajasol Ciencias Sevilla
-:-
23 octubre 2016 12:30 Fadura
Getxo Errugbia FC Barcelona
-:-
23 octubre 2016 12:30 Las Terrazas
Alcobendas Rugby VRAC Quesos Entrepinares
-:-
23 octubre 2016 12:30 Baldiri Aleu
UE Santboiana CR Complutense Cisneros
-:-
23 octubre 2016 12:30 San Román
Independiente RC Gernika Rugby Taldea
-:-
19 novembre 2016 Pepe Rojo
CR El Salvador Hernani CRE
-:-

 

Divisió d’Honor “B”

 

Partit Resultat
22 octubre 2016 16:00 Camp del Riu Túria
CAU València RC L’Hospitalet
-:-
22 octubre 2016 16:00 La Guinardera
CR Sant Cugat BCN Enginyers Rugby
-:-
22 octubre 2016 17:00 Quatre Carreres
Tecnidex València UE Santboiana B
-:-
22 octubre 2016 17:00 La Foixarda
BUC Fénix RC
-:-
22 octubre 2016 18:00 Estadio Monte Romero
Club Univ. Rugby Murcia CP Les Abelles
-:-
23 octubre 2016 13:00 El Pantano
CR La Vila Tatami RC
-:-

 

Divisió d’Honor Catalana Grup A

 

Partit Resultat
22 octubre 2016 16:00
RC Sitges INEF Lleida
-:-
22 octubre 2016 17:00
BCN Enginyers Rugby B Gòtics RC
-:-
22 octubre 2016 17:00
RC Cornellà Garrotxa Banyoles R
-:-
22 octubre 2016 18:00
FC Barcelona C Manresa RC
-:-

 

Divisió d’Honor Catalana Grup B

 

Partit Resultat
22 octubre 2016 15:00
CR Tarragona RC Martorell
-:-
22 octubre 2016 16:00
Castelldefels RUC CR Spartans Granollers
-:-
22 octubre 2016 16:30
FC Barcelona B Senglars de Torroella
-:-
22 octubre 2016 17:00
GEiEG CR Sant Cugat B
-:-
22 octubre 2016 18:30
BUC B Químic ER
-:-

Divisió d’Honor Catalana Grup C

 

Partit Resultat
22 octubre 2016 16:00 Camp de Rugby de Vic
Osona RC Ripollès RC
-:-
22 octubre 2016 18:00 Sínia Batadet
SEL Vilanova Gòtics RC B
-:-
22 octubre 2016 18:00
Sabadell RC CR Alella
-:-

 

Divisió d’Honor Catalana Grup D

 

Partit Resultat
22 octubre 2016 15:00 La Foixarda
BUC C RC Mataró B
-:-
22 octubre 2016 17:30 La Feixa Llarga
RC L’Hospitalet B Santa Coloma RC
-:-
23 octubre 2016 11:00 Camp de Rugby de Reus
Reus Deportiu Anoia RC
-:-
23 octubre 2016 12:00 Can Jofresa
Carboners de Terrassa Begues RC
-:-

 

Divisió d’Honor Catalana Grup E

 

Partit Resultat
22 octubre 2016 16:00 Camp de Rugby de Navata
Rugby Navata RC Badalona
-:-
22 octubre 2016 17:30 Can Jofresa
Carboners de Terrassa B BCN Enginyers Rugby C
-:-
22 octubre 2016 18:30 Palau Sacosta
GEiEG B CEU B
-:-
22 octubre 2016 19:30 Camp Municipal de Cerdanyola
RC Mataró Químic B
-:-

 

Copa Catalana Femenina Primera

 

Partit Resultat
22 octubre 2016 15:00 Palau Sacosta
GEiEG Fem INEF Barcelona
-:-
23 octubre 2016 12:00 La Guinardera
CR Sant Cugat Fem BCN Enginyers Rugby Fem
-:-
23 octubre 2016 12:00 La Foixarda
BUC fem Castelldefels RUC Fem
-:-

 

Copa Catalana Femenina Segona Grup A

 

Partit Resultat
22 octubre 2016 15:30 Les Comes, Igualada
Martorell-Anoia Granollers-Alella
-:-
22 octubre 2016 18:00 Santa Bàrbara
RC Sitges Fem RC L’Hospitalet Fem
-:-
23 octubre 2016 10:30 Can Jofresa
CR Carboners de Terrassa Fem INEF Lleida Fem
-:-

 

Copa Catalana Femenina Segona Grup B

 

Partit Resultat
22 octubre 2016 16:00 Baldiri Aleu
UE Santboiana Fem CEU Fem
-:-
22 octubre 2016 16:00 La Roureda
Sabadell RC Fem Reus Deportiu Fem
-:-
23 octubre 2016 12:30 Camp de Rugby de Vic
Osona RC Fem Manresa RC Fem
-:-

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *