Horaris del cap de setmana del 23 i 24 d’abril

RugbyCat

Fotografia d’Edu Rois

DIVISIÓ D’HONOR // Jornada 21

Bizkaia Gernika RT vs FC Barcelona, diumenge 24 d’abril a les 12:00h a Urbieta, Gernika

UE Santboiana vs Getxo Artea RT, diumenge 24 d’abril a les 12:00h al Baldiri Aleu, Sant Boi de Llobregat

DIVISIÓ D’HONOR “B” // Playoffs d’ascens, anada quarts de final

CR Liceo Francés vs CR Sant Cugat, dissabte 23 d’abril a les 16:00h a l’estadi Ramón Urtubi, Madrid

CAU València vs CR La Vila, diumenge 24 d’abril a les 12:00h al Camp del Riu Túria, València

Universidad de Burgos RC vs Babyauto Zarautz, diumenge 24 d’abril a les 12:30h a San Amaro, Burgos

DIVISIÓ D’HONOR CATALANA // Final

FC Barcelona “B” vs CEU, diumenge 24 d’abril a les 12:30h a Les Comes, Igualada

PRIMERA CATALANA // Jornada 13

BUC “B” vs RC Martorell, dissabte 23 d’abril a les 15:00h a La Foixarda, Barcelona

CR Spartans de Granollers vs FC Barcelona “C”, dissabte 23 d’abril a les 16:00h a l’Estadi d’Atletisme de Granollers

Químic ER “B” vs Banyoles RC, dissabte 23 d’abril a les 16:30h a La Teixonera, Barcelona

RC L’Hospitalet “B” vs RC Sitges “B”, dissabte 23 d’abril a les 17:30h a La Feixa Llarga, l’Hospitalet de Llobregat

RC Cornellà vs Garrotxa RC, dissabte 23 d’abril a les 17:30h al Camp de Rugby de Cornellà

RC Mataró vs CR Senglars de Torroella, diumenge 24 d’abril a les 12:00h al Camp del Camí del Mig, Mataró

TERCERA CATALANA // Jornada 9

CR Carboners de Terrassa “B” vs Ripollès RC, dissabte 23 d’abril a les 15:30h a Can Jofresa, Terrassa

Castelldefels “B” vs GEiEG “B”, dissabte 23 d’abril a les 16:00h a Can Vinader, Castelldefels

RC Mataró “B” vs Anoia RC, dissabte 23 d’abril a les 19:00h al Camp del Camí del Mig, Mataró

Badalona RC vs RC Martorell “B”, diumenge 24 d’abril a les 12:00h al Paco Àguila, Badalona

Santa Coloma RC vs Navata Alt Empordà RC, diumenge 24 d’abril a les 12:30h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramanet

COPA PRIMAVERA FEMENINA // Quarts de final

GEiEG vs Martorell/Anoia, dissabte 23 d’abril a les 18:00h al Palau Sacosta, Girona

Reus Deportiu vs INEF Barcelona, diumenge 24 d’abril a les 10:30h a Les Oliveres, Santa Coloma de Gramanet

CR Spartans de Granollers vs Gòtics RC, diumenge 24 d’abril a les 12:30h a les Pistes d’Atletisme de Granollers

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *